antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.СБУ ліквідувала потужний конвертаційний центр на Харківщині (фото)

25/08/15
СБУ ліквідувала потужний конвертаційний центр на Харківщині (фото) 25.08.2015 11:21 На Харківщині Служба безпеки України спільно з Державною фіскальною службою припинила протиправну діяльність потужного конвертаційного центру. До складу конвертцентру входили декілька десятків фіктивних підприємств, що використовувались для виведення у тіньовий обіг коштів провідних державних підприємств машинобудівної і транспортної галузей. Обсяг незаконних операцій лише з січня ц.р. склав понад 500 мільйонів гривень. Законспірований центр був розташований в окремій будівлі в лісопарковій зоні Харкова, обладнаний новітніми засобами безпеки, у тому числі спеціальним бункерним приміщенням для екстреного знищення печаток і документів, а для ведення тіньової бухгалтерії використовувалася надпотужна комп’ютерна система. Охорону будівлі та прилеглої території забезпечували озброєні охоронці. За місцем розташування «офісу» зловмисники зареєстрували адвокатське об’єднання, що на їхню думку повинно було забезпечити недоторканість конвертаційного центру від правоохоронних органів з мотивів начебто збереження адвокатської таємниці. Для прикриття незаконної діяльності одним з його керівників була створена громадська організація, яка нібито сприяла правоохоронній діяльності. Зловмисник до того ж знаходився під впливом спецслужб Росії, які через підконтрольні їм російські недержавні структури здійснювали діяльність на шкоду інтересам України. У рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України з дозволу суду за клопотанням Генеральної прокуратури України Управління СБ України в Харківській області провело спецоперацію, за результатами якої протиправна діяльність конвертаційного центру припинена. Під час обшуків вилучено печатки фіктивних компаній, бухгалтерську документацію. Слідчо-оперативні дії тривають.  Прес-центр СБ України
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198848

Повернутися до розділу


Похожие публикации: