antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.СБУ запобігла роботі дуже цінного для терористів «ДНР» інформатора (відео)

06/08/15
СБУ запобігла роботі дуже цінного для терористів «ДНР» інформатора (відео) 06.08.2015 02:22 У Костянтинівці Донецької області Служба безпеки України затримала інформатора терористів «ДНР», який збирав та передавав бойовикам розвідувальні дані про місця дислокації та пересування сил антитерористичної операції. Про рівень інформатора свідчить той факт, що він один із перших, разом з керівництвом терористів «ДНР», отримав персональну сім-карту мобільного оператора, що незаконно функціонує на тимчасово окупованій території.  Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи) Кримінального кодексу України. Триває слідство. // Прес-центр СБУ  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197884

Повернутися до розділу


Похожие публикации: