antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Ще один «перебіжчик» з так званої «ДНР» склав зброю (ВІДЕО)

26/06/15
Ще один «перебіжчик» з так званої «ДНР» склав зброю (ВІДЕО) 26.06.2015 15:51 Бойовик, який у лютому 2015 року вступив до незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР", вирішив скласти зброю та здався українським військовим. // Як повідомляє Прес-центр СБУ, мешканець Миколаєва, який народився у російському місті Владивосток, постійно відвідував інтернет-ресурси терористів, переглядав російські телевізійні канали. Під впливом антиукраїнської пропаганди вирішив приєднатися до бойовиків з т.зв. "ДНР". З Миколаєва через територію Росії він прибув до Донецька, де згодом з’явився у "військкомат" терористів і отримав "військовий квиток ДНР". Після проходження підготовки у таборі під керівництвом інструкторів з РФ, "новоспеченого бойовика" направили на один з блокпостів терористів поблизу села Широкине на Донеччині. Під час одного з бойових зіткнень він отримав контузію та був відправлений до шпиталю. Після завершення лікування він вирішив утекти з незаконного збройного формування т.зв. "ДНР" і повернувся на територію підконтрольну силам антитерористичної операції та здався українським військовим.  СБУ наголошує, тим, хто ще не наважився залишити лави бойовиків, що згідно зі ст. 258-3 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, якщо в її діях немає складу іншого злочину, звільняється від кримінальної відповідальності.    
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=195722

Повернутися до розділу


Похожие публикации: