antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Ще один «перебіжчик» з так званої «ДНР» склав зброю (ВІДЕО)

26/06/15
Ще один «перебіжчик» з так званої «ДНР» склав зброю (ВІДЕО) 26.06.2015 15:51 Бойовик, який у лютому 2015 року вступив до незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР", вирішив скласти зброю та здався українським військовим. // Як повідомляє Прес-центр СБУ, мешканець Миколаєва, який народився у російському місті Владивосток, постійно відвідував інтернет-ресурси терористів, переглядав російські телевізійні канали. Під впливом антиукраїнської пропаганди вирішив приєднатися до бойовиків з т.зв. "ДНР". З Миколаєва через територію Росії він прибув до Донецька, де згодом з’явився у "військкомат" терористів і отримав "військовий квиток ДНР". Після проходження підготовки у таборі під керівництвом інструкторів з РФ, "новоспеченого бойовика" направили на один з блокпостів терористів поблизу села Широкине на Донеччині. Під час одного з бойових зіткнень він отримав контузію та був відправлений до шпиталю. Після завершення лікування він вирішив утекти з незаконного збройного формування т.зв. "ДНР" і повернувся на територію підконтрольну силам антитерористичної операції та здався українським військовим.  СБУ наголошує, тим, хто ще не наважився залишити лави бойовиків, що згідно зі ст. 258-3 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, якщо в її діях немає складу іншого злочину, звільняється від кримінальної відповідальності.    
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=195722

Повернутися до розділу


Похожие публикации: