antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Скільки в Україні «радянських» судів? Інфографіка

20/08/15
Скільки в Україні «радянських» судів? Інфографіка 20.08.2015 16:57 21 травня 2015 року набрав чинності Закон України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”.   Цей закон засуджує комуністичний режим та визнає його таким, що порушує права людини. Незважаючи на те, що Радянського Союзу не існує вже 24 роки, в нашій державі все одно можна знайти суди з такими назвами, як: Комунарський, Ленінський, Орджонікідзевський, Пролетарський і навіть Совєтський.   Активісти проекту “Відкритий Суд” провели своє розсідування.   Цікафі факти: – в Україні налічується аж 72 суди з “радянськими” назвами. Лідером по кількості таких судів є Донецька область – 9 . – у 12 регіонах відсутні суди з радянськими назвами (переважно західні регіони); – незважаючи на те, що Україною пройшовся Ленінопад, “Ленінський суд” залишається найпоширенішим. Також трапляються суди з такими назвами: Бабушкінський, Устинівський, Пролетарський, Калінінський, Тельманівський, Артемівський, Стахановський, Ворошиловський, Будьоннівський, Комсомольський, Жданівський, Куйбишевський, Свердловський, Ульяновський та інші. До речі, а Вам теж цікаво, на кого працюють суди з назвами “Московський” (Харківська обл.), “Новомосковський” (Дніпропетровська обл.)? 
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198691

Повернутися до розділу


Похожие публикации: