antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Столична ДАІ просить учасників дорожнього руху повідомляти про перевезення та встановлення «МАФів»

03/07/15
Столична ДАІ просить учасників дорожнього руху повідомляти про перевезення та встановлення «МАФів» 03.07.2015 15:49 Останнім часом, у Києві активізувалась робота проти незаконного установлення тимчасових торгівельних споруд (Мафів). Часто власники розміщують їх з порушенням усіх норм безпеки, а також створюють незручності для пішоходів. // Інспектори з комунального підприємства «Київблагоустрій» постійно проводять перевірки та виявляють факти самовільно встановлених таких споруд, після чого відбувається – демонтаж. Однак, ці дії не завжди виявляються ефективними, бо як показує практика, часто кіоски зникають в одному місці, а потім з’являються в іншому. Недобросовісні бізнесмени просто транспортують МАФи в інші місця і там їх демонтують. Нещодавно, у Печерському районі, на вулиці Кіквідзе, інспектори ДАІ зупинили «МАN», який перевозив кіоск. Водій не зміг надати відповідної документації на вантаж. Тому далі вантажівка направилась до рай управління для з’ясування всіх обставин незаконного перевезення. Варто зазначити, що інспектори столичної ДАІ, з початку року виявили кілька десятків подібних фактів. Столична ДАІ звертається до учасників дорожнього руху з проханням у разі виявлення фактів перевезення та установлення тимчасових торгівельних споруд (МАФ) звертатись з інформацією до чергової частини ДАІ міста Києва: 483-70-64 або на лінію «102».   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ міста Києва)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196080

Повернутися до розділу


Похожие публикации: