antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Стрілячий дротиками пістолет надрукували на 3D-принтері

14/08/15
Стрілячий дротиками пістолет надрукували на 3D-принтері 14.08.2015 09:50 Збройовий ентузіаст із США Пітер Аларік ДеСімон розробив і надрукував пневматичний пістолет калібру 10,1 мм, здатний стріляти дротиками.  Досить простий по конструкції пістолет заряджається дротиком безпосередньо через ствол, після чого потрібно вручну відвести циліндр пневматичного механізму. При натисканні на спусковий гачок гумки, закріплені зовні корпусу, притягають циліндр, тим самим підвищуючи тиск і виштовхуючи дротик зі стовбура, пише TechCrunch . У корпусі пістолета присутні універсальні планки Пікатінні, що дозволяє прикріплювати до нього різне обладнання. Так, автор оснастив свою зброю справжнім  коліматорним прицілом і тактичним ліхтарем.  ДеСімон наголошує,   що пістолет є абсолютно законним і це пряма реакцієя на запропоноване владою регулювання, які могло б зробити всі  такі креслення - для 3D друку  - забороненими для  поширювання. "Якщо пан Обама не намагався б задушити свободу слова таким чином, я б, напевно, просто працював би над іншим, більш нешкідливим проектом. Але, можливість заборони,   змусила мене діяти", пише DeSimone. "Цей жест протесту має довести очевидну марність спроб регулювати свободу і заборонити прості механічні об'єкти; обидва з яких є дуже в американському дусі" - пише зброяр-любитель.  На жаль, коли виробники політизуватли 3D друк вони створюють негативний імідж у ЗМІ лякаючи справжніх користувачів,   Пітер Аларік ДеСімон  намагається зменшити таким чином, показати, що це порочне коло, і це нерозумно.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=198332

Повернутися до розділу


Похожие публикации: