antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Суддя Вищого спецсуду придбав ділянку за чверть мільйона доларів (ВІДЕО)

17/07/15
Суддя Вищого спецсуду придбав ділянку за чверть мільйона доларів (ВІДЕО) 17.07.2015 03:09 На Вишгородському обвідному каналі Київського моря, неподалік траси Р-69, готується під забудову частина берега. Там планують звести котеджі родини судді Вищого спеціалізованого суду та генерала МВС. // Як з’ясувала програма антикорупційних розслідувань «Наші гроші» (щовівторка о 22:35 на телеканалі ZIK), у 2008 році Вишгородська райдержадміністрація вилучила із земель запасу 13,9 га і передала їх у власність сімом громадянам для ведення особистого селянського господарства. Всі ці люди пов’язані з екс-депутатом регіоналом Бориспільської райради Володимиром Решетилом. Наприклад, Яна Дорожинська реєструвалася з Решетилом за одною адресою. Микола Щирук був партнером Решетила по юридичній компанії «Базис». Максим Резнік разом із Решетилом був депутатом від Партії регіонів у Бориспільській райраді. Як тільки нові власники отримували землю, її розбивали на менші ділянки і продавали. В результаті низки перепродажів частина землі опиняється у Володимира Решетила. А 82 сотки набувають у власність Володимир Вільгушинський та Антоніна Вільгушинська – син і матір судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Михайла Вільгушинського. Вони ніколи не займалися бізнесом. Сотка в 2013 році на землю під Вишгородом – в той період, коли Вільгушинські почали її скуповувати – коштувала близько 3 тисяч доларів. Прохання надати свою декларацію за минулий рік суддя проігнорував. У його декларації за 2013 рік значиться 442 тисячі гривень річного доходу, 30 соток землі, розпочате будівництво на 90 квадратних метрів та квартира площею 80 метрів. Сусідами Вільгушинських по ділянці стала родина генерал-лейтенанта Геннадія Репіна. У 2010 він керував Департаментом оперативно-технічних заходів МВС. Ділянки записані на дружину Жанну Репіну. Зараз цю територію приводять до ладу – обгородили парканом, провели електрику, проклали дорогу, поставили шлагбаум та частково перекрили берег. За документами, нові господарі тут займатимуться садівництвом. 
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196767

Повернутися до розділу


Похожие публикации: