antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Святослав Вакарчук закликав українських артистів відмовитися від політично-«гречаних» концертів

14/07/15
Святослав Вакарчук закликав українських артистів відмовитися від політично-«гречаних» концертів 14.07.2015 17:16 Святослав Вакарчук закликає українських артистів відмовитися від виступів на політичних концертах // Сьогодні змушений звернутися до колег по цеху. В Україні повертається ганебна практика виступів на концертах в підтримку того чи іншого кандидата, яку так любили під час президентства Януковича. Не так давно ми всі втратили друга і колегу Андрія Кузьменка, йому неодноразово докоряли такими виступами навіть багато років опісля. У нас постійно змінюються презеденти та депутати і сьогодні вони за “патріотизм”, а завтра найбільші вороги патріотів, ми пройшли майдан і стояли там не за гречку у пакетах чи олігархічні концерти. Це не наша війна… Змушений сказати ці слова бо мене буквально дістали з пропозиціями виступити за того чи іншого кандидата в Чернігові, те ж саме мені говорила й Руслана. І тут наша позиція з нею єдина - “Часи коли артисти підтанцювували продаючи майбутнє України - минули”. Цим зверненням я хочу донести аналогічну думку до колег по цеху. Впевнений моя позиція для багатьох має значення!
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196597

Повернутися до розділу


Похожие публикации: