antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Смілянській РДА хочуть не допустити рейдерського захоплення урожаю та силових протистоянь між аграріями

14/09/17
У Смілянській РДА хочуть не допустити рейдерського захоплення урожаю та силових протистоянь між аграріями
Переглядів  411     
Голова районної державної адміністрації Олександр Беззубий нещодавно провів термінову нараду з питань запобігання втрати урожаю в адміністративних межах Носачівської сільської ради.

У засіданні взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів РДА, представники Головного територіального управління юстиції й  Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області, правоохоронні органи та інші, - повідомляє Сміла.city.

У ході наради Олександр Беззубий окреслив ситуацію, що склалась  з приводу збору урожаю на одній із земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення в адмінмежах Носачівської сільської ради. Він звернув  увагу  на неприпустимості силового розв'язання конфлікту, на необхідність вирішення проблем  виключно в рамках законодавства України, з дотриманням прав усіх зацікавлених учасників цього процесу.

Треба зібрати урожай та забезпечити його належне зберігання на хлібоприймальному підприємстві
.

За підсумками наради було роздано відповідні доручення. Зокрема, сторонам спору рекомендовано утриматись від активних дій щодо використання земельних ділянок, не брати участь у фізичному протистоянні, не користуватись землею до вирішення спору по суті судовими інстанціями та не допускати пошкодження урожаю. Доручено Носачівському сільському голові, сільським головам суміжних сільських рад, представникам сторін спору, персонально ФОП Тихенку А.І., персонально  керівництву ТОВ «Ековерс», представникам громадських організацій поінформувати сільське населення, працівників сільськогосподарських товаровиробників, членів громадських організацій  про відповідальність за  порушення громадського правопорядку та участь у протиправних заходах, порушенні законних прав та інтересів фізичних і юридичних осіб.
Посилання на джерело:  http://smila.ua.city

Повернутися до розділу


Похожие публикации: