antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Чернігові працівники спецзагону ДПС виявили в пасажира іномарки зброю та набої

24/07/15
У Чернігові працівники спецзагону ДПС виявили в пасажира іномарки зброю та набої 24.07.2015 17:13 В обласному центрі працівники ДАІ посилено перевіряють автомобілі з немісцевими номерами аби унеможливити проникнення в місто криміногенного елементу. Заходи проводяться й для протидії завезенню зброї, боєприпасів та вибухових речовин, які можуть бути використані для дестабілізації обстановки і зриву довиборів у Верховну Раду України по 205-у виборчому округу Чернігова. Так, 23 липня на одному з проспектів обласного центру співробітники спеціального загону ДПС особливого призначення МВС України зупинили автомобіль «Audi-80» з одеськими номерами для перевірки документів. У машині знаходилось двоє осіб. Доки правоохоронці перевіряли документи у водія, пасажир поволі вийшов в автомобіля та кинувся тікати, прихопивши щось загорнуте у камуфляжну куртку. Після нетривалої погоні через 400 метрів співробітник спец загону ДПС наздогнав утікача. При перевірці вмісту «камуфляжного» згортку з нього висипалися деталі двоствольної мисливської рушниці з саморобним прикладом.   Також в процесі подальшої перевірки автомобіля та його власника було встановлено, що технічний паспорт на дане авто підроблений. На місце пригоди було викликано слідчо-оперативну групу Чернігівського міського відділу УМВС та підкріплення з числа бійців спецбатальйонів «Чернігів» та «Кіровоград».   Слідчо-оперативна група виявила також набої до автомата Калашникова калібру 7,62мм та до пістолета Макарова калібру 9мм. Крім цього, в спеціальному кейсі було виявлено саморобну зброю для підводного полювання. Водій та пасажир легковика дали покази, інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за статтею «незаконне поводження зі зброєю» Триває досудове розслідування. Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Чернігівської області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197228

Повернутися до розділу


Похожие публикации: