antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Києві, в ДТП на Повітрофлотському проспекті травмована 15-річна дівчина (фото)

27/07/15
У Києві, в ДТП на Повітрофлотському проспекті травмована 15-річна дівчина (фото) 27.07.2015 11:39 Автопригода, в якій травми отримала дитина - пасажир зареєстрована у Солом’янському районі. У неділю, 26 липня, о 19 годині 15 хвилин, на Повітрофлотському проспекті, 74 сталося зіткнення автомобілів «TOYOTA LAND CRUISER» та «MERSEDES-BENZ 200».  Внаслідок пригоди потерпіла 15-річна дівчина, пасажир автомобіля «TOYOTA». Дитину із струсом головного мозку, переломом лівої ключиці доставлено до дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Інші учасники автопригоди травм не отримали. Розпочато розслідування. Шановні водії! Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, в умовах недостатньої видимості рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарям. УДАІ м. Києва
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197309

Повернутися до розділу


Похожие публикации: