antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Миколаєві нетверезий водій перевозив озброєного пасажира

16/07/15
У Миколаєві нетверезий водій перевозив озброєного пасажира 16.07.2015 10:59 Про те, що по вул. Червоних Майовщиків чоловік, можливо, в стані сп’яніння керує автомобілем «ВАЗ-2109» правоохоронців сповістили стурбовані громадяни. За місцем виклику негайно виїхав наряд батальйону патрульної служби та екіпаж спеціального загону ДПС особливого призначення МВС України. //   Дійсно, поблизу ринку «Штрасе», було помічено даний автомобіль. Під час спілкування з водієм було встановлено, що він перебуває з явними ознаками алкогольного сп’яніння, що було підтверджено в Миколаївському обласному наркологічному диспансері, де згідно результату проведеної експертизи рівень алкоголю становив 1,54 проміле при допустимій нормі - 0,2. Крім того, правоохоронці помітили, що з сумки 25-річного пасажира стирчить рукоятка металевого складного ножа та ще й перевозив пістолет марки ZORAKI. Працівниками спеціального загону особливого призначення ДАІ МВС України відносно водія були складені адміністративні матеріали за ч.1 ст. 130 КУпАП за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння й для подальшого розгляду справи громадян було доставлено до райвідділу міліції.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України(за інформацією прес-служби ДАІ Миколаївської області)    
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196714

Повернутися до розділу


Похожие публикации: