antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Мукачеві відбулася п’яна різанина

27/07/15
У Мукачеві відбулася п’яна різанина 27.07.2015 09:00 Уночі на 25 липня біля одного з АВС Мукачева нетверезий чоловік порізав свого знайомого. Потерпілого доставили в лікарню, життя йому порятували лікарі. Хуліганом займаються правоохоронці. Горілка знову наробила біди. Вночі біля одного з генделиків на вулиці Руській в Мукачеві щось не поділили між собою двоє захмелілих місцевих чоловіків. В результаті один вихопив ніж і завдав ним кілька ударів своєму супротивнику. З ножевими пораненнями живота й передпліччя 30-річний потерпілий опинився в лікарні. Його кривдник утік з місця пригоди, його розшукують правоохоронці. За фактом нанесення тілесних ушкоджень розпочато кримінальне провадження, повідомили в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197295

Повернутися до розділу


Похожие публикации: