antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Слов’янську на хабарі затримали чотирьох міліціонерів та їх спільника (фото)

11/09/15
У Слов’янську на хабарі затримали чотирьох міліціонерів та їх спільника (фото) 11.09.2015 15:03 Співробітники Служби безпеки України спільно з внутрішньою безпекою МВС та прокуратурою затримали на хабарі двох старших інспекторів одного з спецбатальйонів міліції, двох інспекторів ДАІ Слов’янська та їх спільника - колишнього працівника міліції. Зловмисники вимагали та отримували гроші з місцевих мешканців за непритягнення їх до кримінальної відповідальності за збут наркотичних речовин. Співробітники спецслужби затримали інспекторів спецбатальйону під час отримання хабара у 30 тисяч гривень. Гроші зловмисники отримували у власному автомобілі. Паралельно у місті були затримані працівники ДАІ. Спільником "правоохоронців" виявився колишній співробітник міліції, який надавав інформацію про наркоділків. За свої "послуги" отримував певний відсоток від отриманих хабарниками грошей. Затримання відбулися у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 307 та ч.2 ст. 365 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії. // Прес-центр СБУ
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199867

Повернутися до розділу


Похожие публикации: