antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.У Вінниці затримали водія маршрутки, який у стані наркотичного сп’яніння перевозив людей

24/06/15
У Вінниці затримали водія маршрутки, який у стані наркотичного сп’яніння перевозив людей 24.06.2015 09:25 У неділю 21 червня, близько 23-ї години вечора, у місті Вінниця працівники ДАІ під проведення профілактичних заходів «Автобус 2015», затримали 34-річного водія маршрутного таксі, який перевозив пасажирів, перебуваючи під впливом наркотичних речовин. // Під час спілкування з водієм правоохоронці помітили дивну поведінку керманича та запропонували пройти йому огляд у наркологічному диспансері на визначення стану наркотичного сп’яніння. Від проходження медичного огляду в присутності свідків водій відмовився. На керманича автобуса складено адміністративний протокол за відмову від проходження медичного огляду на визначення стану перебування в наркотичному сп’яніння, посвідчення водія вилучено, автомобіль доставлено на майданчик тимчасового утримання. Вирішується питання, щодо позбавлення перевізника ліцензій на право займатися пасажирськими перевезеннями.   Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Вінницької області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=195530

Повернутися до розділу


Похожие публикации: