antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.В Чернігові 500 швачок відбили атаку рейдерів на своє підприємство

31/08/17
В Чернігові 500 швачок відбили атаку рейдерів на своє підприємство
Переглядів  746     
У Чернігові рейдери в четвер, 31 серпня, спробували захопити швейну фабрику «Елегант», але зіткнулися з опором колективу, який видворив із приміщення новопризначеного керівника та його охоронців, повідомив керівник Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов.

«500 жінок, які горою стали за свого керівника – Наталію Романовську – то страшна сила. Самозванців мало не розірвали на шматки. Поліція Чернігова спрацювала професійно і виважено. Колектив переміг. “Елегант” працює», – написав він і опублікував відео з місця події.

За словами Іванова, рейдерам вдалося вмовити державного реєстратора з Ніжина на зміну голови правління товариства, що й призвело до цих подій.

Сама директорка фабрики Наталія Романовська розповіла, що до рейдерства причетне попереднє керівництво підприємства.

«Я не знаю, що це за люди. Ніхто нічого не пояснює. Прийшла колишній бухгалтер підприємства і колишній начальник комерційної служби. Кажуть, що у них є документи, які засвідчують, що буцімто змінилося керівництво фабрики. Мене не допускають всередину. Ми викликали поліцію», – процитувало директорку видання «Свобода.FM».Як розповів речник поліції Чернігівщини Борис Коновченко в коментарі Укрінформу, рано-вранці група невідомих зайшла в приміщення фабрики з метою завести в кабінет нового директора. Однак колектив обурився і став на захист чинного. Відтак виник конфлікт з сутичкою. Працівникам вдалося видворити непроханих «гостей» ще до приїзду поліції. Подальша доля «Елеганту», додав Коновченко, вирішуватиметься в судах, а достовірність документів, якими керувалися невідомі, перевірятимуть компетентні органи.

Швейна фабрика у Чернігові була створена в 1920 році на базі артілі «Промголка». На сьогодні це приватне акціонерне товариство, яке працює у дві зміни. Колектив фабрики налічує 510 чол., 93% з них — жінки.

Підприємство спеціалізується на випуску чоловічого, жіночого та дитячого одягу. В останні роки працює переважно для іноземних споживачів, використовуючи давальницьку сировину. Продукцію відправляє в Польщу, Францію, Німеччину, Швецію та інші країни Європи.

Посилання на джерело:  https://zaxid.net

Повернутися до розділу


Похожие публикации: