antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.В ЄС вирішили продовжити санкції проти Росії ще на півроку

02/09/15
В ЄС вирішили продовжити санкції проти Росії ще на півроку 02.09.2015 16:22 Європейський cоюз вирішив продовжити до 15 березня 2016 року санкції проти майже 200 російських компаній, приватних осіб і лідерів проросійських сепаратистів на сході України. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, таке рішення ухвалили на зустрічі представники ЄС. Офіційно рішення мають підписати й оголосити 14 вересня. Чинні зараз санкції, термін дії яких закінчується 15 вересня, передбачають замороження активів і заборону на в’їзд до країн ЄС і стосуються 151 особи. Одна людина з цього списку померла. Обмеження наразі не зачіпають російського президента Володимира Путіна та більшості чільних членів уряду Росії. Також у списку є 37 компаній. Серед них – 13 захоплених Москвою під час анексії Криму або таких, які отримали вигоду від цього незаконного акту. 
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199352

Повернутися до розділу


Похожие публикации: