antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.В столиці, за вихідні дні зареєстровано 11 ДТП. Серед травмованих троє дітей

06/07/15
В столиці, за вихідні дні зареєстровано 11 ДТП. Серед травмованих троє дітей 06.07.2015 12:13 У Києві, за 4-5 липня, працівники ДАІ виявили 117 порушень правил дорожнього руху, зокрема до відповідальності притягнуто 29 нетверезих водіїв, а з початку року від керма відсторонено 5019 керманичів напідпитку, повідомляє ДАІ Києва. // Крім того, інспектори ДАІ до відповідальності притягнули 19 водіїв, які не дотримувались вимог дорожніх знаків та розмітки, 3 - за порушення правил зупинки та стоянки, 5 - правил проїзду перехресть. Також, виявлено 10 водіїв, які керували транспортними засобами без необхідних документів та зареєстрували 6 випадків керування незареєстрованими автомобілями або без номерних знаків.   В столиці, за вихідні дні зареєстровано 11 ДТП. Серед травмованих троє дітей   За 4-5 липня, у місті зареєстровано 11 дорожньо - транспортних пригод ( два наїзди на пішоходів), в яких травми отримали 13 осіб. Серед травмованих троє неповнолітніх. Зверніть увагу! Автопригоди за участю пішоходів трапляються переважно у темну пору доби і в період сутінок, коли знижується видимість на дорозі. Водії! Будьте дуже уважні при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи людей, не об'їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», а також не користуйтеся під час руху мобільним телефоном.     «УК»  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196158

Повернутися до розділу


Похожие публикации: