antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.В столиці, за вихідні дні зареєстровано 11 ДТП. Серед травмованих троє дітей

06/07/15
В столиці, за вихідні дні зареєстровано 11 ДТП. Серед травмованих троє дітей 06.07.2015 12:13 У Києві, за 4-5 липня, працівники ДАІ виявили 117 порушень правил дорожнього руху, зокрема до відповідальності притягнуто 29 нетверезих водіїв, а з початку року від керма відсторонено 5019 керманичів напідпитку, повідомляє ДАІ Києва. // Крім того, інспектори ДАІ до відповідальності притягнули 19 водіїв, які не дотримувались вимог дорожніх знаків та розмітки, 3 - за порушення правил зупинки та стоянки, 5 - правил проїзду перехресть. Також, виявлено 10 водіїв, які керували транспортними засобами без необхідних документів та зареєстрували 6 випадків керування незареєстрованими автомобілями або без номерних знаків.   В столиці, за вихідні дні зареєстровано 11 ДТП. Серед травмованих троє дітей   За 4-5 липня, у місті зареєстровано 11 дорожньо - транспортних пригод ( два наїзди на пішоходів), в яких травми отримали 13 осіб. Серед травмованих троє неповнолітніх. Зверніть увагу! Автопригоди за участю пішоходів трапляються переважно у темну пору доби і в період сутінок, коли знижується видимість на дорозі. Водії! Будьте дуже уважні при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи людей, не об'їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», а також не користуйтеся під час руху мобільним телефоном.     «УК»  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196158

Повернутися до розділу


Похожие публикации: