antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Внаслідок лобового зіткнення в столиці загинуло двоє людей (фото)

29/07/15
Внаслідок лобового зіткнення в столиці загинуло двоє людей (фото) 29.07.2015 09:52 Пригода про яку зараз піде мова трапилась близько 11 години ранку, у Голосіївському районі, на Дніпропетровському шосе, неподалік вулиці Заболотного. Тут, не розминулись автомобілі «Hyundai Sonata» та «Porsche Cayenne». Попередньо з’ясовано, що «Porsche» , яким керувала 45-річна жінка, рухався у напрямку міста, а «Хюндай» прямував у бік Обухова. Раптом «Porsche» різко змінив напрямок руху і опинився на зустрічній смузі. Удар був настільки потужним, що важкий позашляховик опинився на узбіччі за відбійником, а «Hyundai», яким керував 66-річний водій, залишився на дорозі. Обидва водії загинули на місці пригоди. Начальник Державтоінспекції міста Києва, Святослав Зубицький, наголосив, що у вівторок, коли погіршились погодні умови ускладнилась дорожня обстановка. Тому, керівник ДАІ звертає увагу всіх водіїв на необхідність в таких умовах збільшувати дистанцію та зменшувати швидкість. Що стосується трагічного випадку про який йшла мова, то за попередніми даними, у жінки, яка керувала автомобілем «Порш» трапився сердечний напад. Цілком можливо, що саме тому вона втратила контроль над авто. Однак, остаточні висновки щодо причин цієї трагічної пригоди буде зроблено в ході подальшого розслідування. УДАІ м. Києва
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197430

Повернутися до розділу


Похожие публикации: