antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Внаслідок лобового зіткнення в столиці загинуло двоє людей (фото)

29/07/15
Внаслідок лобового зіткнення в столиці загинуло двоє людей (фото) 29.07.2015 09:52 Пригода про яку зараз піде мова трапилась близько 11 години ранку, у Голосіївському районі, на Дніпропетровському шосе, неподалік вулиці Заболотного. Тут, не розминулись автомобілі «Hyundai Sonata» та «Porsche Cayenne». Попередньо з’ясовано, що «Porsche» , яким керувала 45-річна жінка, рухався у напрямку міста, а «Хюндай» прямував у бік Обухова. Раптом «Porsche» різко змінив напрямок руху і опинився на зустрічній смузі. Удар був настільки потужним, що важкий позашляховик опинився на узбіччі за відбійником, а «Hyundai», яким керував 66-річний водій, залишився на дорозі. Обидва водії загинули на місці пригоди. Начальник Державтоінспекції міста Києва, Святослав Зубицький, наголосив, що у вівторок, коли погіршились погодні умови ускладнилась дорожня обстановка. Тому, керівник ДАІ звертає увагу всіх водіїв на необхідність в таких умовах збільшувати дистанцію та зменшувати швидкість. Що стосується трагічного випадку про який йшла мова, то за попередніми даними, у жінки, яка керувала автомобілем «Порш» трапився сердечний напад. Цілком можливо, що саме тому вона втратила контроль над авто. Однак, остаточні висновки щодо причин цієї трагічної пригоди буде зроблено в ході подальшого розслідування. УДАІ м. Києва
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197430

Повернутися до розділу


Похожие публикации: