antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Взято під варту трьох шахраїв, які ошукали громадян на 1 млн. грн.

31/08/15
Взято під варту трьох шахраїв, які ошукали громадян на 1 млн. грн. 31.08.2015 14:00 Прокуратура Приморського району м. Одеси здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 190 КК України (шахрайство). У ході розслідування співробітниками прокуратури та міліції викрито трьох зловмисників, що шахрайським шляхом привласнювали кошти громадян та повідомлено їм про підозру. За клопотанням прокуратури цим громадянам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Так, шахраї створили в мережі Інтернет сайти «key-shop.com.ua», «key-store.com-ua», «terminal-uk.com.ua», «citylink-group.com.ua», «elex-shop.com.ua» під виглядом Інтернет-магазинів, які є аналогами реально діючих на території іншої держави. Організували роботу call-центру для спілкування з покупцями та придбали ряд юридичних осіб, найменування яких були співзвучними з назвами діючих Інтернет-магазинів. Правоохоронці установили, що на створених сайтах розміщувалась неправдива інформація щодо продажу побутової техніки, мобільних телефонів та аксесуарів до них, яких немає в наявності. Покупцями здійснювалась передплата у вигляді грошового переказу за придбання замовленого товару, після чого шахраї привласнювали вказані кошти без поставки обумовлених товарів. На даному етапі досудового розслідування сума збитків за півроку існування підробних Інтернет-магазинів становить понад 1 мільйон гривень. Досудове розслідування триває. Прес-служба прокуратури Одеської області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199195

Повернутися до розділу


Похожие публикации: