antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.



Взято під варту трьох шахраїв, які ошукали громадян на 1 млн. грн.

31/08/15
Взято під варту трьох шахраїв, які ошукали громадян на 1 млн. грн. 31.08.2015 14:00 Прокуратура Приморського району м. Одеси здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 190 КК України (шахрайство). У ході розслідування співробітниками прокуратури та міліції викрито трьох зловмисників, що шахрайським шляхом привласнювали кошти громадян та повідомлено їм про підозру. За клопотанням прокуратури цим громадянам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Так, шахраї створили в мережі Інтернет сайти «key-shop.com.ua», «key-store.com-ua», «terminal-uk.com.ua», «citylink-group.com.ua», «elex-shop.com.ua» під виглядом Інтернет-магазинів, які є аналогами реально діючих на території іншої держави. Організували роботу call-центру для спілкування з покупцями та придбали ряд юридичних осіб, найменування яких були співзвучними з назвами діючих Інтернет-магазинів. Правоохоронці установили, що на створених сайтах розміщувалась неправдива інформація щодо продажу побутової техніки, мобільних телефонів та аксесуарів до них, яких немає в наявності. Покупцями здійснювалась передплата у вигляді грошового переказу за придбання замовленого товару, після чого шахраї привласнювали вказані кошти без поставки обумовлених товарів. На даному етапі досудового розслідування сума збитків за півроку існування підробних Інтернет-магазинів становить понад 1 мільйон гривень. Досудове розслідування триває. Прес-служба прокуратури Одеської області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199195

Повернутися до розділу


Похожие публикации: