antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Запорізькі працівники ДАІ затримали водія на викраденому автомобілі

28/07/15
Запорізькі працівники ДАІ затримали водія на викраденому автомобілі 28.07.2015 13:24 Учора, 27 липня, близько п’ятої години ранку, інспектори ДАІ, які несли службу з охорони правопорядку поблизу греблі «Дніпрогес», звернули увагу на автомобіль «ВАЗ». Транспортний засіб рухався з боку правого берега в напрямку центру міста. Правоохоронці відразу зрозуміли, що водій не звик кермувати цим автомобілем. Більше того характер руху транспортного засобу взагалі викликав серйозні сумніви в спроможності водія керувати ним. Тож міліціонери вирішили зупинити та перевірити документи. Однак на прохання працівників ДАІ водій не зупинився, а навпаки – прискорив  рух. Правоохоронці почали переслідувати легковик. Звернувши в бік вулиці Богдана Хмельницького, чоловік вистрибнув з автівки та кинувся навтьоки. Та зустрічі з інспекторами ДАІ йому уникнути не вдалося. Згодом правоохоронці встановили, що молодик викрав автомобіль з вулиці 14 Жовтня в Хортицькому районі. Зловмисник пояснив, що нібито в нього не було грошей на проїзд і він вирішив під’їхати на чужій автівці. Міліціонери встановили особу автовикрадача. Ним виявився 21-річний раніше засуджений молодик. Автомобіль та затриманого працівники ДАІ передали слідчо-оперативній групі Ленінського райвідділу міліції. Наразі відомості про подію внесені до Єдиного обліку. В діях зловмисника вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 289 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом). Перевірка триває. Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Запорізької області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197382

Повернутися до розділу


Похожие публикации: