antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Запорізькі працівники ДАІ затримали водія на викраденому автомобілі

28/07/15
Запорізькі працівники ДАІ затримали водія на викраденому автомобілі 28.07.2015 13:24 Учора, 27 липня, близько п’ятої години ранку, інспектори ДАІ, які несли службу з охорони правопорядку поблизу греблі «Дніпрогес», звернули увагу на автомобіль «ВАЗ». Транспортний засіб рухався з боку правого берега в напрямку центру міста. Правоохоронці відразу зрозуміли, що водій не звик кермувати цим автомобілем. Більше того характер руху транспортного засобу взагалі викликав серйозні сумніви в спроможності водія керувати ним. Тож міліціонери вирішили зупинити та перевірити документи. Однак на прохання працівників ДАІ водій не зупинився, а навпаки – прискорив  рух. Правоохоронці почали переслідувати легковик. Звернувши в бік вулиці Богдана Хмельницького, чоловік вистрибнув з автівки та кинувся навтьоки. Та зустрічі з інспекторами ДАІ йому уникнути не вдалося. Згодом правоохоронці встановили, що молодик викрав автомобіль з вулиці 14 Жовтня в Хортицькому районі. Зловмисник пояснив, що нібито в нього не було грошей на проїзд і він вирішив під’їхати на чужій автівці. Міліціонери встановили особу автовикрадача. Ним виявився 21-річний раніше засуджений молодик. Автомобіль та затриманого працівники ДАІ передали слідчо-оперативній групі Ленінського райвідділу міліції. Наразі відомості про подію внесені до Єдиного обліку. В діях зловмисника вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 289 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом). Перевірка триває. Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України (за інформацією прес-служби ДАІ Запорізької області)
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197382

Повернутися до розділу


Похожие публикации: