antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Затримано хабарників у виправних установах Львівської та Київської областей (фото)

04/08/15
Затримано хабарників у виправних установах Львівської та Київської областей (фото) 04.08.2015 11:20 Служба безпеки України спільно з органами прокуратури затримала на хабарах посадовців Державної пенітенціарної служби України у виправних установах Львівської та Київської областей. На Львівщині СБУ спільно з військовою прокуратурою затримала на хабарі начальника однієї з виправних колоній Львівщини. Підполковник внутрішньої служби вимагав 5 тисяч доларів США за сприяння в умовно-достроковому звільненні засудженого. Того ж дня на Київщині СБУ разом з обласною прокуратурою затримала «на гарячому» начальника міжрегіональної лікарні при Бучанській виправній колонії. Хабарник вимагав від родичів засудженого 3500 доларів США за звільнення засудженого від відбуття покарання за станом здоров’я. Зловмисникам судами обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. // Прес-центр СБУ
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197763

Повернутися до розділу


Похожие публикации: