antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Затримано прикордонника, який за гроші пропускав вантажі на тимчасово окуповану територію (ВІДЕО)

15/07/15
Затримано прикордонника, який за гроші пропускав вантажі на тимчасово окуповану територію (ВІДЕО) 15.07.2015 13:11 Служба безпеки України поблизу Артемівська затримала на хабарі прикордонника, який організовував безперешкодне переміщення вантажного транспорту на тимчасово окуповану територію Донецької області. // 28-річний військовослужбовець затриманий на блокпості відразу після отримання частини грошей у сумі дві тисячі гривень за безперешкодний проїзд мікроавтобуса з вантажем медикаментів. Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Артемівський міськрайонний суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.  Прес-центр СБ України
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=196652

Повернутися до розділу


Похожие публикации: