antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Завершено розслідування щодо терориста, який збирався на службу до «Міністерства держбезпеки ЛНР»

04/08/15
Завершено розслідування щодо терориста, який збирався на службу до «Міністерства держбезпеки ЛНР» 04.08.2015 10:13 Прокуратурою Луганської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 258-3 КК України за фактом готування до вступу на службу до «Міністерства державної безпеки ЛНР». Розслідуванням встановлено, що мешканець міста Рубіжне Луганської області намагався вступити на службу до «Міністерства державної безпеки ЛНР» з метою сприяння діяльності вказаної терористичної організації. Для цього він зустрівся з представником цієї організації та оформив відповідні документи для вступу на службу у «МДБ ЛНР». Стосовно особи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Довідково: за вчинення готування до злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України, передбачене покарання у вигляді позбавленням волі на строк до семи років 6 місяців з конфіскацією майна або без такої.   Прес-служба прокуратури Луганської області
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=197755

Повернутися до розділу


Похожие публикации: