antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Журналісти знайшли нові маєтки Льовочкіної під Києвом (фото)

03/09/15
Журналісти знайшли нові маєтки Льовочкіної під Києвом (фото) 03.09.2015 15:13 Оточення Льовочкіних володіє нерухомістю в селі Гнідин Київської області. Про це йдеться в сюжеті Максима Опанасенка для «Слідства.Інфо». Ділянки знаходяться на території Гнідинської сільської ради поблизу Бортничів, на межі з Києвом. Три ділянки землі тут записані на Марію Терентіївну Льовочкіну, яка походить із села Триліси і була доцентом Національного авіаційного університету. Одна ділянка Львочкіної вже забудована і оточена високою огорожею. На двох інших саме активно ведуться роботи. ЗМІ називають жінку рідною тіткою глави адміністрації президента Януковича – Сергія Львочкіна, який свого часу був прописаний у Трилісах і навіть відбудував там церкву. Сам Сергій Львочкін у коментарі «Слідству.Інфо» спочатку заявив, що нічого про це не знає і це може бути співпадіння, але потім сказав: «Але в мене є така родичка». Хто і коли виділив Марії Львочкіній цю землю журналістам з’ясувати не вдалося. Гнідинська сільрада, на території якої знаходяться ділянки, повідомила, що цією землею не розпоряджається і скерувала інформаційний запит до Бориспільської райдержадміністрації. Остання повернула запит до Гнідинської сільради. В Гнідині також має закриту базу відпочинку партнер Сергія Льовочкіна – Олег Титаренко. У 2006-2012 рр. Титаренко був топ-менеджером банку «Кліринговий дім». Сьогодні народний депутат Юлія Львочкіна (сестра Сергія Львочкіна) є офіційною акціонеркою цього банку. Площа володінь Титаренка складає 1420 кв.м. На території є банно-оздоровчий блок і власне футбольне поле. Місцеві називають маєток не інакше як «баня Львочкіних». База відпочинку Олега Титаренка розкинулась на ділянці площею 3,75 га, що була передана в оренду, а пізніше продана ТОВ «ТОН». Співвласницею цієї фірми є Юлія Льовчкіна. У коментарі журналістам Львочкіна зізналася, що на початку 2000-х мала інвестицію в селі Гнідин – кілька земельних ділянок, але стверджує, що вона потім їх продала. У день виходу сюжету в ефір журналіст Максим Опанасенко повідомив у Фейсбуці, що адвокат Льовочкіних вимагає від «Першого суспільного» і «Громадського» не випускати сюжет, оскільки інформація в ньому не відповідає дійсності, а також спростувати інформацію в анонсі до програми. Раніше журналісти повідомляли, що Юлія Льовочкіна забудовує острів в елітному селищі Козин. // НАШІ ГРОШІ
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199416

Повернутися до розділу


Похожие публикации: