antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Журналісти знайшли нові маєтки Льовочкіної під Києвом (фото)

03/09/15
Журналісти знайшли нові маєтки Льовочкіної під Києвом (фото) 03.09.2015 15:13 Оточення Льовочкіних володіє нерухомістю в селі Гнідин Київської області. Про це йдеться в сюжеті Максима Опанасенка для «Слідства.Інфо». Ділянки знаходяться на території Гнідинської сільської ради поблизу Бортничів, на межі з Києвом. Три ділянки землі тут записані на Марію Терентіївну Льовочкіну, яка походить із села Триліси і була доцентом Національного авіаційного університету. Одна ділянка Львочкіної вже забудована і оточена високою огорожею. На двох інших саме активно ведуться роботи. ЗМІ називають жінку рідною тіткою глави адміністрації президента Януковича – Сергія Львочкіна, який свого часу був прописаний у Трилісах і навіть відбудував там церкву. Сам Сергій Львочкін у коментарі «Слідству.Інфо» спочатку заявив, що нічого про це не знає і це може бути співпадіння, але потім сказав: «Але в мене є така родичка». Хто і коли виділив Марії Львочкіній цю землю журналістам з’ясувати не вдалося. Гнідинська сільрада, на території якої знаходяться ділянки, повідомила, що цією землею не розпоряджається і скерувала інформаційний запит до Бориспільської райдержадміністрації. Остання повернула запит до Гнідинської сільради. В Гнідині також має закриту базу відпочинку партнер Сергія Льовочкіна – Олег Титаренко. У 2006-2012 рр. Титаренко був топ-менеджером банку «Кліринговий дім». Сьогодні народний депутат Юлія Львочкіна (сестра Сергія Львочкіна) є офіційною акціонеркою цього банку. Площа володінь Титаренка складає 1420 кв.м. На території є банно-оздоровчий блок і власне футбольне поле. Місцеві називають маєток не інакше як «баня Львочкіних». База відпочинку Олега Титаренка розкинулась на ділянці площею 3,75 га, що була передана в оренду, а пізніше продана ТОВ «ТОН». Співвласницею цієї фірми є Юлія Льовчкіна. У коментарі журналістам Львочкіна зізналася, що на початку 2000-х мала інвестицію в селі Гнідин – кілька земельних ділянок, але стверджує, що вона потім їх продала. У день виходу сюжету в ефір журналіст Максим Опанасенко повідомив у Фейсбуці, що адвокат Льовочкіних вимагає від «Першого суспільного» і «Громадського» не випускати сюжет, оскільки інформація в ньому не відповідає дійсності, а також спростувати інформацію в анонсі до програми. Раніше журналісти повідомляли, що Юлія Льовочкіна забудовує острів в елітному селищі Козин. // НАШІ ГРОШІ
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=199416

Повернутися до розділу


Похожие публикации: