antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.Знешкоджено злочинне угруповання, яке готувало розбійний напад з метою заволодіння 235 тис. грн.

26/06/15
Знешкоджено злочинне угруповання, яке готувало розбійний напад з метою заволодіння 235 тис. грн. 26.06.2015 14:54 Завдяки ефективному процесуальному керівництву прокуратури правоохоронними органами Чернівецької області знешкоджено злочинне угруповання, до складу якого входило три особи, які у березні цього року готувались до скоєння розбійного нападу на експедитора приватного підприємства з метою заволодіння грошовими коштами в сумі 235 тис грн, проте були затримані працівниками міліції на місці вчинення злочину. // Як повідомили у Генеральній прокуратурі України, у ході проведеного комплексу негласних слідчих (розшукових) заходів правоохоронцями задокументовано ретельну підготовку злочинців, вилучено зброю, знаряддя та засоби для скоєння злочину. 22 червня 2015 року учасникам злочинного угруповання оголошено про підозру у готуванні до вчинення розбійного нападу в складі організованої групи та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Хід досудового розслідування у кримінальному провадженні перебуває на контролі Генеральної прокуратури України.  
Посилання на джерело:  http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=195717

Повернутися до розділу


Похожие публикации: