antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


14 сімей із Пущі-Водиці в Києві просять не допустити їх незаконного виселення

27/05/09
14 сімей, які проживають у Пущі-Водиці в Києві, просять найвище керівництво країни та Генеральну прокуратуру не допустити їх незаконного виселення.

"Ми боїмося за своїх дітей, нам погрожують", - заявила жителька Пуща-Водиці Ганна Давиденко на прес-конференції у вівторок в агентстві "Інтерфакс-Україна".

Вона повідомила, що в будинку, де мешкає її сім"я, нещодавно сталася пожежа. На думку потерпілої, це був підпал з метою змусити її родину виселитися з будинку.

Г.Давиденко повідомила, що на сьогодні на вулиці Юнкерова, 50 у Пущі-Водиці в п"яти одноповерхових будинках, які є відомчим житлом колишнього санаторію імені Першого травня, прописані та проживають 13 сімей. Ці будинки в 1993 році ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" разом із санаторієм продало ТОВ "Зоряний".

За її словами, ТОВ "Зоряний" пропонувало кілька варіантів переселення мешканцям цих будинків, але ці пропозиції їх не задовольняли.

Надія Толмачова, яка також мешкає в одному з цих будинків, заявила, що Оболонська райдержадміністрація відмовляє мешканцям будинків у приватизації житла, а також присадибних земельних ділянок. При цьому 20 лютого поточного року міжвідомча комісія Оболонської райради обстежила будинки та склала акт про те, що вони не придатні для проживання.

Вона також повідомила, що мешканці, яких ТОВ "Зоряний" хоче виселити з будинків, зверталися до Верховної Ради, і 20 народних депутатів направили офіційні запити на адресу Київської міської ради, проте отримали відписки про те, що підстав для приватизації цього житла немає.

Голова громадської організації "Пуща-Водиця" Віктор Гоцик повідомив, що в рекреаційній зоні в Пущі-Водиці велику кількість земельних ділянок передано під будівництво приватних житлових будинків, зокрема за рахунок території діючих санаторіїв діють.

Правозахисник Олександр Вознюк звинуватив столичну міську владу в корупції. Як іще один приклад корупції він навів рішення Київради від 21 грудня 2006 року про передання в оренду ТОВ "Рибальський рай" земельної ділянки площею 21,5 га на вулиці Червонофлотській, 33, також розташованої в Пущі-Водиці.

На території цієї ділянки розташований житловий будинок, який раніше був відомчим житлом, але потім приватизований сім"єю Худолеїв разом із присадибною ділянкою.

За позовом прокуратури Оболонського району районний суд цього ж району визнав незаконними Державні акти права власності на цей будинок і земельну ділянку.

"Ми практично вже є бомжами", - заявила на прес-конференції Аліса Худолей.


Джерело: Интнрfакс-Украина
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: