" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


18 тисяч кримських татар вийшли на мітинг в центрі Сімферополя

19/05/10
Учасники мітингу прийшли з транспарантами з гаслами: "Кримськотатарській мові в Криму - статус офіційної" та "Криму - статус кримськотатарської національно-територіальної автономії у складі України".

У центрі Сімферополя з нагоди 66 річниці депортації кримськотатарського народу зібрався мітинг, в якому, за свідченнями очевидців, взяли участь близько 18 тисяч людей.

Мітинг на площі Леніна відкрився молебнем по жертвах депортації, який провів муфтій мусульман Криму Еміралі Аблаєв.

На мітингу присутнє керівництво Меджлісу кримськотатарського народу, голови Верховної ради і Ради міністрів Криму Володимир Константинов і Василь Джарти, постійний представник президента України в Криму Сергій Куніцин, керівники Сімферополя та інші офіційні особи.

Учасники мітингу прийшли з транспарантами з гаслами: "Кримськотатарській мові в Криму - статус офіційної", "Криму - статус кримськотатарської національно-територіальної автономії у складі України", "Право на самовизначення - це природне право корінного народу", "Вимагаємо визнання Україною і міжнародним співтовариством злочинної депортації 18 травня 1944 року і її наслідків геноцидом кримськотатарського народу" та ін.

Нагадаємо, 18 травня 1944 року за звинуваченням у співпраці з німецькою армією масової депортації з Криму піддалися більше 180 тисяч кримських татар.

Щорічно в річницю депортації в Сімферополі проводиться Всекримський траурний мітинг.


Джерело: ТСН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: