antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


38 потенційних інвесторів чекають конкурсу щодо аеропорту "Львів"

02/07/09
Цього тижня Міністерство транспорту має оголосити конкурс на будівництво міжнародного терміналу в аеропорту Львова в рамках підготовки міста до чемпіонату Євро-2012.
Переможець конкурсу, який отримає термінал у концесію на 49 років, буде оголошений в кінці місяця. Видання нагадує, що оголошення конкурсу вже неодноразово переносилось - спочатку його планували призначити на 8 червня, потім 15-го, в кінцевому підсумку він був перенесений на липень.
Спірним питанням до останнього моменту залишалися умови фінансування будівництва терміналу. За інформацією видання, Мінтранс зупинився на варіанті передачі аеропорту в концесію на 49 років. Проектний прибуток буде розподілений таким чином: 80% - інвесторові, 20% - державі.
Як повідомили у Львівській облдержадміністрації, на сьогоднішній день на участь у конкурсі вже подали заявки 38 компаній, які представляють Росію, Україну, ЄС і навіть Китай. Вони чекають офіційного оголошення конкурсу, щоб їх заявки були зареєстровані. Компаніям потрібно буде заплатити внесок за участь у конкурсі в розмірі 1,1 мільйона гривень. Згідно з умовами конкурсу, інвестор повинен забезпечити пропускну здатність аеропорту, що відповідає вимогам УЄФА, - 1 тисяча чоловік в літаки класу Boeing-767. На будівництво нового терміналу необхідно 1,2 мільярда гривень, а термін реалізації проекту складає 2 роки.
Держпідприємство "Міжнародний аеропорт "Львів"створено в 2002 році шляхом виділення в окреме підприємство зі складу "Львівських авіаліній". Аеропорт розташований в 6 кілометрах від центру Львова. У 2008 році за рахунок держбюджету профінансовані роботи з підготовки аеропорту "Львів" до Євро-2012 на суму 5,1 мільйона гривень (39,7% від запланованого обсягу).

Antiraider.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: