antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


А тепер депутати звинувачують СБУ в корупції

04/11/08
Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією звернувся до Президента України Віктора ЮЩЕНКА з приводу необхідності негайного звільнення Тиберія ДУРДИНЦЯ з посади заступника голови Служби безпеки України – начальника Головного управління з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю (від 19.10.2007 року №985).

Члени комітету посилаються на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 4 листопада 2008 року щодо визнання незаконним указу Президента про призначення Т.ДУРДИНЦЯ на цю посаду від 19 жовтня 2007 року.

Крім того, комітет звертається до Генеральної прокуратури України «щодо витребування у СБУ оперативно-розшукових справ за підписом Т.ДУРДИНЦЯ як незаконно призначеного на цю посаду» з метою їх скасування.

Крім того, комітет звертається до Генпрокуратури з приводу перевірки матеріалів, які «можуть свідчити про факти корупційних дій та контрабанди, вчинені колишнім заступником голови СБУ Тиберієм ДУРДИНЦЕМ, заступниками головного управління «К» С.РЕМЕНЯКОМ і В.КАБАЛЕМ».

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 4 листопада, у прес-службі Громадянського руху «Народна самооборона» із посиланням на народного депутата, члена депутатської групи «Народна самооборона» Геннадія МОСКАЛЯ (фракція “Наша Україна – Народна самооборона”) повідомили, що Окружний адміністративний суд міста Києва сьогодні виніс постанову, за якою визнав незаконним і скасував указ Президента України про призначення Тиберія ДУРДИНЦЯ заступником голови Служби безпеки України – начальником Головного управління з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю (від 19.10.2007 року №985).

Слухання проводилося за поданням членів Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, у тому числі першого заступника голови комітету Г.МОСКАЛЯ.

У свою чергу, у прес-службі СБУ зазначили: «ДУРДИНЕЦЬ як працював, так і працює на посаді заступника голови».

В СБУ також висловили сподівання, що оскільки Т.ДУРДИНЕЦЬ був призначений на посаду указом Президента, то незабаром його Секретаріат має висловити свою позицію з приводу цього судового рішення.

Як повідомляв УНІАН, в.о. голови СБУ звинуватив депутатів з Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією у зв`язках з бандитськими угрупованнями


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: