" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Адвоката Мельниченка намагалися залякати?

28/09/10
У Києві горів автомобіль УАЗ "Патріот", який належить адвокату Павлу Сичову, офіційному захиснику екс-майора Миколи Мельниченка.

Як повідомив газеті "Сегодня" сам Сичов, його машина зайнялася у суботу близько першої години дня біля одного з житлових будинків по вулиці Героїв Дніпра.

Він уточнив, що машина спалахнула в результаті навмисного підпалу, і перехожі бачили невідомого чоловіка, який швидко покидав місце події.

"Від вогню постраждав моторний відсік, на місце події приїхав наряд міліції, співробітники оглянули ушкодження й поїхали", - каже Сичов.

На запитання, чи підозрює адвокат кого-небудь, він відповісти не зміг, але сказав, що погрози на його адресу надходили й раніше.

А Микола Мельниченко не виключає, що в такий спосіб - через адвоката - недруги попереджають його, щоб не надто багато говорив.

"Я погодився виступити в суді у справі Пукача як свідок", - каже колишній охоронець екс-президента Леоніда Кучми.

"І для декого цей виступ дуже небажаний. Тому зараз можуть залякувати і мого адвоката, і мене", - вважає Мельниченко.

Прес-офіцер Оболонської райміліції Вікторія Білозерцева підтвердила, що займання автомобіля мало місце. "Зараз пожежні проводять експертизу, за її результатами вирішимо, чи будемо порушувати кримінальну справу", - сказала вона.

Білозерцева також підтвердила, що очевидці помітили підозрілу людину, яка покидала місце подій.

Мельниченка й Сичова охороняють співробітники "Альфи" СБУ.


Джерело:
Українська правда

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: