antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ахметову і Новинському дозволили злити активи

13/11/08
Директорат Єврокомісії з конкуренції дозволив СКМ і "Смарт-Груп" об"єднання їхніх металургійних активів в компанії Metinvest B.V (Нідерланди).

Як повідомляється в офіційному повідомленні Єврокомісії, вона отримала відповідне звертання від компаній у вересні, попередньо схвалила його, а після завершення терміну можливих зауважень з боку третіх осіб, прийняла остаточне позитивне рішення 21 жовтня.

Відповідно до нього, System Capital Management Limited (SCM) і SMART Group одержують спільний контроль над Metinvest B.V (Нідерланди) і його дочірніми компаніями Макіївський металургійний завод (ММЗ) і Promet Steel JSC (Болгарія), повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

Раніше в групі "Метінвест" агентству уточнили, що одержання даного дозволу є останнім етапом у процедурі об"єднання активів із "Смарт-Груп". При цьому в прес-службі нагадали, що дозвіл Антимонопольного комітету України на це об"єднання було отримано наприкінці 2007 року.

Як повідомлялося, у вересні 2007 року СКМ і "Смарт-Груп" у ході спільної модернізації ММЗ прийняли рішення про розширення співробітництва в сфері гірничо-металургійного бізнесу й об"єднанні відповідних активів.

У результаті "Смарт-Груп" отримала 25%+1 акцію в капіталі "Метінвесту", передавши йому контроль над ММЗ і Promet Steel.

Група "Метінвест" об"єднала всі гірничо-металургійні активи найбільшого українського холдингу СКМ, 90% якого належить бізнесмену Рінату Ахметову. Підприємства групи виробляють 10,5 млн. тонн сталі, більше 40 млн. тонн ЗРС на рік.

"Смарт-Груп" об"єднує активи бізнесмена Вадима Новинського. Крім зазначених активів у ГМК вона включає ВАТ "Балаклавське рудоуправління" (Севастополь), активи в машинобудуванні (ВАТ "Дніпропрес", ВАТ "Херсонський суднобудівний завод"), аграрному секторі (група компаній "Верес", ВАТ "Агрокомбінат "Каліта" і ВАТ "Калитнянський експериментальний завод комбікормів"), сфері нерухомості (ТОВ "Юджін").


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: