antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ахметову і Новинському дозволили злити активи

13/11/08
Директорат Єврокомісії з конкуренції дозволив СКМ і "Смарт-Груп" об"єднання їхніх металургійних активів в компанії Metinvest B.V (Нідерланди).

Як повідомляється в офіційному повідомленні Єврокомісії, вона отримала відповідне звертання від компаній у вересні, попередньо схвалила його, а після завершення терміну можливих зауважень з боку третіх осіб, прийняла остаточне позитивне рішення 21 жовтня.

Відповідно до нього, System Capital Management Limited (SCM) і SMART Group одержують спільний контроль над Metinvest B.V (Нідерланди) і його дочірніми компаніями Макіївський металургійний завод (ММЗ) і Promet Steel JSC (Болгарія), повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

Раніше в групі "Метінвест" агентству уточнили, що одержання даного дозволу є останнім етапом у процедурі об"єднання активів із "Смарт-Груп". При цьому в прес-службі нагадали, що дозвіл Антимонопольного комітету України на це об"єднання було отримано наприкінці 2007 року.

Як повідомлялося, у вересні 2007 року СКМ і "Смарт-Груп" у ході спільної модернізації ММЗ прийняли рішення про розширення співробітництва в сфері гірничо-металургійного бізнесу й об"єднанні відповідних активів.

У результаті "Смарт-Груп" отримала 25%+1 акцію в капіталі "Метінвесту", передавши йому контроль над ММЗ і Promet Steel.

Група "Метінвест" об"єднала всі гірничо-металургійні активи найбільшого українського холдингу СКМ, 90% якого належить бізнесмену Рінату Ахметову. Підприємства групи виробляють 10,5 млн. тонн сталі, більше 40 млн. тонн ЗРС на рік.

"Смарт-Груп" об"єднує активи бізнесмена Вадима Новинського. Крім зазначених активів у ГМК вона включає ВАТ "Балаклавське рудоуправління" (Севастополь), активи в машинобудуванні (ВАТ "Дніпропрес", ВАТ "Херсонський суднобудівний завод"), аграрному секторі (група компаній "Верес", ВАТ "Агрокомбінат "Каліта" і ВАТ "Калитнянський експериментальний завод комбікормів"), сфері нерухомості (ТОВ "Юджін").


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: