antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Акціонери коньячного заводу "Таврія" оголосили війну директору

27/07/09
24 липня заводоуправління відомої агропромислової фірми "Таврія", яка є одним з найбільших виробників коньячної продукції в Україні, було заблоковано директором підприємства Олександром Сидоренком. Як пише "Дело", мета таких дій директора – зрив проведення зборів акціонерів і недопущення представників наглядової ради на підприємство.

Як вдалося з"ясувати виданню, термін дії контракту з Сидоренком закінчується у вересні поточного року. В п"ятницю, 24 липня, в офісі підприємства якраз і повинно було відбутися засідання наглядової ради. Головне питання – призначення дати звітно-виборчих зборів на підприємстві, на якому і планувалося визначитися з новим директором "Таврії". За словами членів наглядової ради, Сидоренко, побоюючись що може бути переобраний, заблокував заводоуправління і із застосуванням сили не пропустив членів наглядової ради і представників акціонерів у будівлю, чим власне і зірвав проведення зборів.

За словами членів наглядової ради, Сидоренко регулярно не виконував рішення ради і зловживав своїми повноваженнями. "Адекватно реагувати на кризисні явища і ефективно управляти в нинішніх умовах він (Сидоренко) не здатен. Акціонери пропонували посісти Олександру Сидоренко пост у наглядовій раді, позицію почесного президента компанії, а оперативне управління передати обраному на засіданні акціонерів незалежному менеджерові. Він на такі умови не погодився", - говорить голова наглядової ради "Таврії" Валерій Шамотій.

Крім того, акціонери підозрюють Сидоренка у численних фінансових махінаціях. Згідно зі звітом перевірки фінансово-господарської діяльності за 2008 рік, ревізійна комісія ВАТ "АПФ "Таврія" виявила низку сумнівних операцій, проведених Сидоренком. Наприклад, за договором оренди ФОП Гапоненко М.А. було передано приміщення "колишнього гуртожитку", загальною площею 466,4 кв.м строком на 5 років. Орендна плата на місяць склала всього 1,07 гривень за 1 кв. метр. За іншим договором, строком на 40 років був переданий в оренду колишній будинок творчості – "будинок піонерів", площею 495,5 кв.м за 98,53 грн на рік, що склало 0,017 гривень за квадратний метр на місяць. За словами членів наглядової ради, фінансова перевірка мала перевірити низку інших сумнівних договорів, проте Сидоренко перешкоджає проведенню перевірки на підприємстві.

У свою чергу Олександр Сидоренко, вирішивши не допустити свого усунення, ще 21 липня звернувся у Ново-каховський міський суд, який видав рішення, за яким наглядовою радою забороняється виносити будь-які постанови у частині переривання контракту з директором, призначення на цю посаду виконуючого обов"язки, а також фінансової діяльності компанії. У день засідання наглядовох ради Сидоренко, озброївшись рішенням суду, прийшов на територію підприємства у супроводі невідомих осіб. З самого ранку він усунув від виконання своїх обов"язків свого заступника з фінансових питань і начальника служби охорони.

Як заявляє голова наглядової ради "Таврії", підприємство під керівництвом Сидоренка істотно погіршило свої показники. "Дистрибуція продукції ТМ "Таврія" на зарубіжні ринки, зокрема до Росії, якою займається виключно директор підприємства, значно погіршала", - пояснює Валерій Шамотій.

При цьому Сидоренко намагається за будь-яку ціну зберегти свою посаду і використовує трудовий колектив в особистих цілях. Співробітникам підприємства нав"язується думка, що наглядова рада, нібито хоче збанкротити агропромислову фірму. Під загрозою звільнення директор примушує трудовий колектив підписувати листи, направлені проти акціонерів.

У свою чергу юрист Олеся Третьяк повідомила виданню "Дело", що представники акціонерів вже звернулися до судових інстанцій з метою оскаржити рішення суду, видане за ініціативою Олександра Сидоренка. Крім того, в середу 29 липня планується провести спільні збори працівників "Таврії", представників торгівельного і виробничого підприємств, щоб відкрито обговорити ситуацію, що склалася, і шляхи її вирішення. Також 29 липня планується провести збори наглядової ради підприємства.


Джерело: TCH.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: