antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Американські експерти їдуть до України боротися з кризою

10/11/08
Американська група технічних експертів з допомоги в подоланні фінансової кризи приїде в Україну 10 листопада.

Про це повідомив в ефірі телеканалу "Інтер" посол США в Україні Вільям Тейлор, пише видання "Дело". 

"Міністр фінансів запитував, чи можемо ми надати допомогу групі технічних експертів з подолання фінансової кризи, і вони приїдуть у понеділок", - сказав Тейлор.

На думку Тейлора, 16,4 млрд. доларів, виділені Україні Міжнародним валютним фондом, посприяють зростанню довіри і впевненості до країни.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів створив міжвідомчу робочу групу з оперативного реагування на зміну фінансової ситуації в Україні і призначив її головою міністра фінансів Віктора Пинзеника.

Рада директорів МВФ 5 листопада прийняла рішення про виділення Україні кредиту stand by сумою близько 16,4 млрд. доларів для подолання проблем в економіці.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: