antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Американці влаштують Україні інвестиційний бум

30/09/08
Президент Віктор Ющенко очікує притоку американських інвестицій в українську економіку. Про це він сказав під час зустрічі з представниками Українсько-американської ділової ради у Вашингтоні, повідомляє прес-служба Президента.Так, Ющенко вважає, що американському бізнесу можуть бути цікаві проекти, насамперед, у сфері високих технологій. За його словами, мова може йти, зокрема, про створення в Україні "Кремнієвої долини", зважаючи на значний потенціал українських фахівців у сфері комп"ютерного програмування.

Ющенко також назвав яскравим прикладом українсько-американського співробітництва в науковій сфері програму "Морський старт", у рамках якої здійснюються запуски космічних супутників з плавучої платформи у Тихому океані з використанням українських ракет.
Крім того, він запропонував вкладати інвестиції в сільське господарство, зважаючи на унікальний потенціал України в аграрному секторі.

Ющенко висловив упевненість, що із створенням в Україні повноцінного ринку сільськогосподарських земель у цій галузі розпочнеться інвестиційний бум.

Президент також вважає перспективною галуззю співпраці енергетику. Він нагадав, що Україна разом з Польщею, Азербайджаном, Грузією і Литвою започаткували "Енергетичну ініціативу", метою якої є створення спільного енерготранзитного простору між Балтійським, Чорним і Каспійським морями.

Насамперед йдеться про прискорення реалізації проекту Євро-Азійського нафтотранспортного коридору, який базуватиметься на принципах прозорості, забезпечить єдині для всіх правила доступу до енергетичних ресурсів, рівні права країн-видобувачів, транзитерів і споживачів тощо.

Ющенко також запропонував американському бізнесу звернути увагу на проекти, пов"язані з підготовкою до проведення Євро-2012.
Він запевнив представників американських ділових кіл, що українська влада проводить послідовну політику забезпечення стабільної та ефективної роботи іноземних інвесторів на українському ринку.

Президент дав загалом позитивну оцінку економічному розвитку України, відзначивши, зокрема, зростання ВВП (на 7,1% у першому півріччі 2008 року), зростання обсягів промислового виробництва та машинобудування.

Водночас суттєвим негативним фактором він назвав неконтрольоване зростання цін та інфляції у першому півріччі цього року, яке відбулося через "безмежний популізм".


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: