antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


АМКУ тепер цікавлять будматеріали

07/11/08
Антимонопольний комітет України підозрює учасників ринку будівельних матеріалів у зловживанні монопольним становищем і встановленні завищених цін на свою продукцію.

Як повідомив в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко на прес-конференції в Києві в четвер, комітет вже почав розслідування на шести товарних ринках будівельних матеріалів, пише агентство "Інтерфакс Україна".

"Саме на цих товарних ринках ми бачимо ознаки порушень з боку великих виробників... Ціль цього розслідування -і встановити порушників і домогтися уцінки на ці будівельні матеріали", - підкреслив голова комітету.

Він уточнив, що мова йде, зокрема, про ринки цементу, цегли, піску і щебеню.

Мельниченко додав, що АМКУ також має намір перевірити правомірність встановлення місцевими органами влади відрахувань при інвестуванні в будівництво.

Він підкреслив, що всі ці заходи повинні призвести до зниження вартості житла.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: