antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"Промінвестбанк" візьме "Національний кредит"

20/11/08
Володимир Матвієнко віддає останній банківський актив - банк "Національний кредит".

Як повідомляє видання "Комерсант-Україна", родина Матвієнко позбавляється другого належного їй банку - "Національний кредит" (НК).

Після безуспішних спроб отримати рефінансування в НБУ акціонери НК вирішили приєднати його до "Промінвестбанку", санацію якого проводить тимчасова адміністрація.

Експерти вважають рішення акціонерів єдино правильним для НК, що тепер може уникнути банкрутства.

Голова наглядової ради банку "Національний кредит" Павло Матвієнко повідомив, що акціонери банку на зборах 18 листопада прийняли рішення приєднати його до "Промінвестбанку".

До такого кроку їх підштовхнуло зниження ліквідності НК, який НБУ не хотів рефінансувати.

"Вони домовилися про рефінансування із заступниками голови Нацбанку Анатолієм Шаповаловим і Володимиром Кротюком, але коли Володимир Стельмах почув, чий це банк, він не дозволив дати їм грошей",- відзначає джерело, близьке до акціонерів НК.

При цьому, за словами джерела в Нацбанку, сума на кореспондентському рахунку НК знизилася до 20 млн. грн.

"Нацбанк під різними приводами відмовляв нам у кредитах",- підтвердив інформацію пан Матвієнко. Утім, пан Шаповалов заявив "Комерсанту", що кредит могли одержати усі банки, що відповідають вимогам рефінансування.

За даними НБУ, банк "Національний кредит" на 1 жовтня займав серед банків 108 місце за активами (635,986 млн. грн.) з капіталом 72,58 млн. грн.

В банку 222,305 млн. грн. внесків населення і 254,592 млн. грн. - юридичних осіб. Основними його акціонерами є "Промінвестбанк" (пряма участь - 34,75% акцій, опосередкована - 11%), страхове товариство "Вексель" (31,51%) і Павло Матвієнко (11%; 34,75%).

 
Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: