" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"Промінвестбанк" знову просить допомоги НБУ

09/10/08
"Промінвестбанк" звернувся до Національного банку України (НБУ) з проханням про виділення чергового кредиту, у рамках кредитної лінії відкритої фінансовій установі на суму 5 млрд. грн.

"Тимчасовий адміністратор "Промінвестбанку" попросив 8 жовтня дати кредит сумою 2 млрд. грн. в рахунок кредитної лінії рефінансування банку для підтримки ліквідності, відкритої відповідно до постанови правління НБУ терміном до 28 вересня 2009 року за дисконтною ставкою Нацбанку", - повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело в НБУ.

За його даними, для забезпечення кредиту було запропоновано майнові права по кредитних договорах банку з платоспроможними позичальниками на суму 2 млрд. грн. і іпотека нерухомості банку сумою 300 млн. грн.

Відділення "Промінвестбанку" на цей час по всій країні закриті.

При цьому в пунктах продажів банку розміщені оголошення: "у зв"язку з постановою Нацбанку №308 від 7 жовтня 2008 року про призначення тимчасової адміністрації обслуговування клієнтів буде здійснюватися після одержання відповідних директив представників НБУ".

Як повідомлялося, у вересні "Промінвестбанк" заявив, що на нього тиснуть рейдерські угрупування й власників банку намагаються примусити до його продажу.

Пізніше НБУ вирішив підтримати ліквідність ПІБ й відкрив для нього кредитну лінію розміром 5 млрд. грн.: кошти надаються на термін до року під 12% річних. У рамках цієї кредитної лінії до "Промінвестбанку" вже перераховано 2 млрд. грн.


Джерело:
Экономічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: