antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"Укртелеком", "Турбоатом" та ОПЗ продадуть

03/12/08
Кабінет Міністрів схвалив перелік підприємств для приватизації у 2009 році.

Про це заявив журналістам міністр транспорту й зв"язку Йосип Вінський, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

За його словами, до переліку входять такі компанії, як найбільша телекомунікаційна компанія "Укртелеком", найбільший виробник турбінного устаткування завод "Турбоатом" (Харків) і Одеський припортовий завод (ОПЗ, Одеська область).

Крім цього, до переліку входять по 60% акцій 4 енергогенеруючих компаній, а також держпакети ряди обленерго.

Водночас опитані члени уряду не змогли спрогнозувати, на яку суму запланована приватизація, оскільки в нинішніх умовах неможливо спрогнозувати ринкову вартість підприємств.

Як повідомляло агентство, прем"єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що розблокування процесу приватизації посприяє мінімізації наслідків фінансової кризи.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: