" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


"Укртелеком" працює без ліцензії

01/10/10
Напередодні оголошеної урядом приватизації "Укртелекому", оператор залишився без ліцензії на міжнародний і міжміський зв"язок.

З 18 вересня держоператор надає ці послуги незаконно, пише газета "Дело".

"У даний момент у компанії немає ліцензії на надання цих послуг. Тобто, по суті, "Укртелеком" не має права надавати їх", - повідомив заступник директора департаменту ліцензування та радіочастот Національної комісії регулювання зв"язку Сергій Кучерук.

Нагадаємо,що ще 13 липня держоператор звернувся до НКРЗ із заявою на переоформлення ліцензії. Згідно з процедурою, регулятор повинен був продовжити дію ліцензії оператора за 30% її повної вартості.

Втім, зробити це комісія відмовилася. Як пояснили в НКРЗ, "Укртелеком" згідно з законом "Про зв"язок" отримав єдину ліцензію на надання послуг міжміського та міжнародного зв"язку в 2000 році.

Однак у 2004-му вступив в силу закон "Про телекомунікації". Згідно з ним, продовжуватися можуть тільки ті ліцензії, які видано відповідно до нового закону.

Юридична колізія полягає в тому, що відповідно до закону від 2004 року на міжнародний і міжміський зв"язок потрібно отримувати дві різні ліцензії, а не одну, як це було раніше.

Таким чином, "Укртелеком" повинен був подати до НКРЗ заявку на отримання двох нових ліцензій за 100% вартості. Кожна з них коштує понад 7 млн. гривень.

Тобто отримання двох ліцензій обійдеться компанії приблизно в 15 млн. гривень, а не в 2 млн. гривень, як у випадку з переоформленням.

В даний час регулятор намагається вирішити виниклу проблему. На своєму передостанньому засіданні 23 вересня НКРЗ обговорювала це питання, однак голова комісії Володимир Олійник відмовився від коментарів.

У той же час в кінці липня глава НКРЗ заявив, що якщо "Укртелеком" буде працювати без ліцензії, це може спричинити за собою істотні санкції для оператора.

Якщо діяльність оператора буде визнана незаконною, то всі його доходи можуть бути вилучені до бюджету.

Втім, імовірність того, що оператор допустить такий розвиток подій, вкрай мала. Особливо напередодні приватизації, яку чиновники все ще сподіваються встигнути провести в цьому році.

В "Укртелекомі" від коментарів відмовилися.


Джерело: Економічна правда

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: