Андрій Семидідько: Завдяки нашій спільній роботі правда і рішення Верховного суду на боці товариства «Знання», а не рейдерів!
16/12/08 |
|
Сьогодні, 16 грудня, керівництво Товариства «Знання України» та АСПУ провели спільну прес-конференцію в Агентстві УНІАН. Подію було присвячено перемозі, яку здобули «Знання» та Антирейдерський Союз над рейдерами.
Василь Кушерець, голова правління Всеукраїнського товариства «Знання»: «Свого часу Товариство «Знання», як власник готелю, передало майно в повне господарське відання своєму структурному підрозділові – колективному підприємству «Готель «Знання». Рейдери почали діяти через генерального директора готелю Юрія Суворова. Його підкупили і він, без жодних на це повноважень, підписав угоду про участь КП «Готель «Знання» у ТОВ «Готельні інновації». Ті, в свою чергу, заключили договір купівлі-продажу готелю із компанією «Заріччя-буд». Про те, що будівля перейшла до рук «Заріччя-буд», Товариство «Знання» довідалось випадково. З того часу – 2 лютого 2006 року – почалася наша боротьба за готель».
«Верховний суд України показав рейдерам, що справедливість – на нашому боці. Хочу зазначити, що без активної підтримки Антирейдерського союзу підприємців України добиватися правди нам довелося б набагато довше», - зазначив Василь Кушерець.
«Спроби рейдерів захопити власність всеукраїнського товариства «Знання» глибоко обурили нас, хоча протидією захопленню власності ми займаємося не перший рік. Антирейдерський союз підприємців України приймав активну участь в цьому конфлікті, підтримуючи цю поважну просвітницьку організацію. Нам особливо приємно те, що завдяки нашій спільній роботі правда і рішення Верховного суду на боці товариства «Знання», а не рейдерів, які прагнули захопити готель і землю в центрі столиці», - каже директор Антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семидідько.
«Антирейдерський союз – організація, яка допомагає підприємствам, державним організаціям, бізнесменам і простим людям відстоювати свої права на власність. На жаль, зараз багато хто вважає, що маючи гроші та впливових знайомих можна вирішити все – замовити рішення суду на свою користь, купити чиновників. Своєю діяльністю ми демонструємо всім , що захистити себе і свою власність, можливо. Сьогодні ми святкуємо перемогу ще й тому, що голова правління та колектив товариства «Знання» не опустили руки через несправедливі рішення судів та через те, що рейдери мали на своєму боці впливових чиновників», - зазначив Андрій Семидідько.
Antiraider.org