antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Андрій Семидідько: Завдяки нашій спільній роботі правда і рішення Верховного суду на боці товариства «Знання», а не рейдерів!

16/12/08
9 грудня 2008 року Верховний суд України прийняв рішення на користь товариства «Знання», яке з 2006 року відбивається від рейдерів, що хотіли привласнити майно товариства - готель «Знання», розташований у центрі Києва.

Сьогодні, 16 грудня, керівництво Товариства «Знання України» та АСПУ провели спільну прес-конференцію в Агентстві УНІАН. Подію було присвячено перемозі, яку здобули «Знання» та Антирейдерський Союз над рейдерами.

Василь Кушерець, голова правління Всеукраїнського товариства «Знання»: «Свого часу Товариство «Знання», як власник готелю, передало майно в повне господарське відання своєму структурному підрозділові – колективному підприємству «Готель «Знання». Рейдери почали діяти через генерального директора готелю Юрія Суворова. Його підкупили і він, без жодних на це повноважень, підписав угоду про участь КП «Готель «Знання» у ТОВ «Готельні інновації». Ті, в свою чергу, заключили договір купівлі-продажу готелю із компанією «Заріччя-буд». Про те, що будівля перейшла до рук «Заріччя-буд», Товариство «Знання» довідалось випадково. З того часу – 2 лютого 2006 року – почалася наша боротьба за готель».

«Верховний суд України показав рейдерам, що справедливість – на нашому боці. Хочу зазначити, що без активної підтримки Антирейдерського союзу підприємців України добиватися правди нам довелося б набагато довше», - зазначив Василь Кушерець.

«Спроби рейдерів захопити власність всеукраїнського товариства «Знання» глибоко обурили нас, хоча протидією захопленню власності ми займаємося не перший рік. Антирейдерський союз підприємців України приймав активну участь в цьому конфлікті, підтримуючи цю поважну просвітницьку організацію. Нам особливо приємно те, що завдяки нашій спільній роботі правда і рішення Верховного суду на боці товариства «Знання», а не рейдерів, які прагнули захопити готель і землю в центрі столиці», - каже директор Антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семидідько.

«Антирейдерський союз – організація, яка допомагає підприємствам, державним організаціям, бізнесменам і простим людям відстоювати свої права на власність. На жаль, зараз багато хто вважає, що маючи гроші та впливових знайомих можна вирішити все – замовити рішення суду на свою користь, купити чиновників. Своєю діяльністю ми демонструємо всім , що захистити себе і свою власність, можливо. Сьогодні ми святкуємо перемогу ще й тому, що голова правління та колектив товариства «Знання» не опустили руки через несправедливі рішення судів та через те, що рейдери мали на своєму боці впливових чиновників», - зазначив Андрій Семидідько.


Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: