antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Андрій Семидідько: Завдяки нашій спільній роботі правда і рішення Верховного суду на боці товариства «Знання», а не рейдерів!

16/12/08
9 грудня 2008 року Верховний суд України прийняв рішення на користь товариства «Знання», яке з 2006 року відбивається від рейдерів, що хотіли привласнити майно товариства - готель «Знання», розташований у центрі Києва.

Сьогодні, 16 грудня, керівництво Товариства «Знання України» та АСПУ провели спільну прес-конференцію в Агентстві УНІАН. Подію було присвячено перемозі, яку здобули «Знання» та Антирейдерський Союз над рейдерами.

Василь Кушерець, голова правління Всеукраїнського товариства «Знання»: «Свого часу Товариство «Знання», як власник готелю, передало майно в повне господарське відання своєму структурному підрозділові – колективному підприємству «Готель «Знання». Рейдери почали діяти через генерального директора готелю Юрія Суворова. Його підкупили і він, без жодних на це повноважень, підписав угоду про участь КП «Готель «Знання» у ТОВ «Готельні інновації». Ті, в свою чергу, заключили договір купівлі-продажу готелю із компанією «Заріччя-буд». Про те, що будівля перейшла до рук «Заріччя-буд», Товариство «Знання» довідалось випадково. З того часу – 2 лютого 2006 року – почалася наша боротьба за готель».

«Верховний суд України показав рейдерам, що справедливість – на нашому боці. Хочу зазначити, що без активної підтримки Антирейдерського союзу підприємців України добиватися правди нам довелося б набагато довше», - зазначив Василь Кушерець.

«Спроби рейдерів захопити власність всеукраїнського товариства «Знання» глибоко обурили нас, хоча протидією захопленню власності ми займаємося не перший рік. Антирейдерський союз підприємців України приймав активну участь в цьому конфлікті, підтримуючи цю поважну просвітницьку організацію. Нам особливо приємно те, що завдяки нашій спільній роботі правда і рішення Верховного суду на боці товариства «Знання», а не рейдерів, які прагнули захопити готель і землю в центрі столиці», - каже директор Антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семидідько.

«Антирейдерський союз – організація, яка допомагає підприємствам, державним організаціям, бізнесменам і простим людям відстоювати свої права на власність. На жаль, зараз багато хто вважає, що маючи гроші та впливових знайомих можна вирішити все – замовити рішення суду на свою користь, купити чиновників. Своєю діяльністю ми демонструємо всім , що захистити себе і свою власність, можливо. Сьогодні ми святкуємо перемогу ще й тому, що голова правління та колектив товариства «Знання» не опустили руки через несправедливі рішення судів та через те, що рейдери мали на своєму боці впливових чиновників», - зазначив Андрій Семидідько.


Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: