antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Антирейдерський союз відстояв права законних власників

16/03/10
Останні п’ять років громадськість Фастова є свідком боротьби мешканців нашого міста – родини Костючків – за свою ж власність. Конфлікт триває навколо майна ПП «БОР-КА» та території речового ринку, що розташований по вул. Галафєєва, 43. У нас, Антирейдерського союзу підприємців України, є докази того, що групою осіб робилися неодноразові спроби захоплення у рейдерський спосіб належної Костючкам та їх підприємству ПП «БОР-КА» земельної ділянки та майна.

Наприкінці минулого року принципову позицію у цій справі зайняли прокуратура та міліція нашого міста. Фастівським міжрайонним прокурором була порушена кримінальна справа, яка на даний час знаходиться у провадженні слідчого відділу фастівської міліції.
Зібрані факти свідчать, що з 2005 по 2007 рік певною групою осіб були виготовлені фіктивні документи, на підставі яких і було здійснено захоплення частини території ринку по вул. Галафєєва, 43.

Також у нас є відомості, що вищевказана організована група осіб шляхом погроз та шантажу, під виглядом одного з підприємств, збирала з підприємців ринку орендні платежі та ринковий збір. При цьому, на нашу думку, гроші, отримані організованою групою від цих підприємців, до бюджету міста не були сплачені, а отже – привласнені.

Перевіркою, проведеною Антирейдерським союзом підприємців України, також встановлено, що земельною ділянкою, на якій розташований речовий ринок по вул. Галафєєва, 43, з 2001 року на законних підставах користується ПП «БОР-КА». Зокрема, в 2008 році рішенням Фастівської міської ради ПП «БОР-КА» в черговий раз було поновлено договір оренди земельної ділянки.

Рішенням Господарського суду Київської області та постановою Міжобласного апеляційного господарського суду Київської області, винесеними нещодавно, і які набули законної сили, земельна ділянка по вул. Галафєєва, 43 повернута її законному користувачу ПП «БОР-КА».
 
Завдяки ухваленням судами вказаних рішень стало можливим відновлення справедливості та майно повернуто їх законному власнику – підприємству ПП «БОР-КА».

Наведені вище успішні факти боротьби «за своє» стали можливими завдяки діям Антирейдерського союзу підприємців України. Родина Костючків звернулася до АСПУ після трьох років поневірянь. Спеціалістами АСПУ була впроваджена комплексна програма захисту підприємців. Зараз проводиться розслідування причетності до дій вказаної вище групи осіб певних посадовців міста Фастова.

Антирейдерський союз підприємців України був створений для придушення рейдерських атак на оборонних підприємствах та підприємствах, що мають стратегічне значення для економіки нашої країни.

У 2006 році АСПУ ініціював створення Міжвідомчої комісії з протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств при Кабінеті Міністрів України.

На території ринку ПП «БОР-КА» відкрита Громадська приймальня Антирейдерського союзу підприємців України. З всіх фактів незаконного порушення права власності, перешкоджання підприємницькій діяльності тощо мешканці Фастова можуть звертатись за адресою: вул. Галафєєва, 43, будівля адміністрації ринку ПП «БОР-КА».


Джерело: IA Antiraider

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: