" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Арештовано майно ІСД через борги Ахметову

23/07/10
Департамент виконавчої служби Мін"юсту наклав арешт на майно Дніпровського меткомбінату ім. Дзержинського, Алчевського меткомбінату і Краматорського металургійного заводу ім. Куйбишева.

Про це повідомило інформоване джерело в Міністерстві юстиції, пише Обком з посиланням на Українські новини.

За його словами, арешт був накладений у зв"язку з виконанням рішень судів по стягненню із зазначених підприємств боргів за сировину, що у сумі складають близько 1,7 млрд. гривень.

На даний момент прес-служба корпорації "Індустріальний союз Донбасу" не коментує інформацію.

На початку червня Господарський суд Донецької області зобов"язав ДМК виплатити "Метінвест Холдинг" (Донецьк) 204,279 млн. гривень за порушення контрактів по постачанню сировини.

Цей же суд зобов"язав Краматорський метзавод виплатити "Метінвест Холдингу" 28,530 млн. гривень боргу щодо постачань залізорудних окатишів у 2008 році.

У свою чергу Алчевський металургійний комбінат має за рішенням суду виплатити Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінатові (Кривій Ріг, Дніпропетровська область) 680,394 млн. гривень за порушення контракту на постачання залізорудного концентрату, а також 534,204 млн. гривень компанії "Метінвест Холдинг" за порушення умов договору про постачання сировини.

Як відомо, Алчевський меткомбінат, ДМК ім. Дзержинського і Краматорський металургійний завод ім. Куйбишева контролюються корпорацією "Індустріальний союз Донбасу".

У грудні 2007 року "Метінвест" домовився з підприємствами групи ІСД (Алчевский меткомбінат і ДМК ім. Дзержинського) про постачання їм залізорудної сировини і флюсо-доломітної продукції до 2011 року, при цьому обсяги постачань продукції і ціни на них сторони повинні були погоджувати терміном на рік, починаючи з квітня 2008 року.

У листопаді 2008 року "Метінвест" домовився з ІСД про зниження цін і їх подальшому щомісячному перегляді по довгострокових контрактах.


Джерело:
Українська правда - Київ

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: