Блок Кличка проти свавілля «Святого Миколая»
29/04/10 |
|
Провладна більшість в Київраді відмовляється скасувати своє рішення про виселення Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я з орендованого приміщення по вулиці Тарасівська, 6-а. Про це «Антирейдеру» повідомила заступник голови фракції Блоку Кличка в Київраді Наталія Новак.
«Незважаючи на наші вимоги, ця ситуація з виселенням профспілки навіть не розглядалася на Комісії з питань власності. Тож це питання і не потрапило до порядку денного засідання Київради 29 квітня. Свідомо блокуючи відміну цього рішення, столична влада продовжує чинити розправу над незалежною профспілкою, яка давно і послідовно відстоює права медичної спільноти Києва», - заявила Наталія Новак.
Вона додала, що для Черновецього приміщення медичної профспілки – це ласий шматочок у самому центрі столиці. «Зараз його хочуть віддати в оренду нашвидкуруч створеній організації «Благодійний фонд Святого Миколая 2007», а згодом – банально перепродадуть своїм же бізнес-структурам», - переконана депутат.
Тим часом у самій профспілці на свій захист вже зібрали понад п’ять тисяч підписів медичних працівників столиці.
Нагадаємо, що відповідно до рішення Київради від 27.11.2009 року було внесено зміни до договору оренди Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я. З приміщення на першому поверсі будинку по вулиці Тарасівська,6-а, організацію намагаються виселити всупереч чинному законодавству. І це попри той факт, що профспілка орендує це приміщення вже понад двадцять років і вчасно сплачує усі рахунки.
Як вже повідомляв «Антирейдер», конфлікт навколо приміщення виник після публічної критики дій міської влади з боку голови профспілки Лариси Канаровської. Вона, зокрема, повідомила громадськість про злісні порушення чиновниками фінансового розкладу медичної галузі на 2009 рік, катастрофічний стан київської медицини, хабарі та так звані благодійні внески, сплачувати які хворих примушує молода та «підприємлива» команда пана Черновецького.
IA Antiraider
«Незважаючи на наші вимоги, ця ситуація з виселенням профспілки навіть не розглядалася на Комісії з питань власності. Тож це питання і не потрапило до порядку денного засідання Київради 29 квітня. Свідомо блокуючи відміну цього рішення, столична влада продовжує чинити розправу над незалежною профспілкою, яка давно і послідовно відстоює права медичної спільноти Києва», - заявила Наталія Новак.
Вона додала, що для Черновецього приміщення медичної профспілки – це ласий шматочок у самому центрі столиці. «Зараз його хочуть віддати в оренду нашвидкуруч створеній організації «Благодійний фонд Святого Миколая 2007», а згодом – банально перепродадуть своїм же бізнес-структурам», - переконана депутат.
Тим часом у самій профспілці на свій захист вже зібрали понад п’ять тисяч підписів медичних працівників столиці.
Нагадаємо, що відповідно до рішення Київради від 27.11.2009 року було внесено зміни до договору оренди Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я. З приміщення на першому поверсі будинку по вулиці Тарасівська,6-а, організацію намагаються виселити всупереч чинному законодавству. І це попри той факт, що профспілка орендує це приміщення вже понад двадцять років і вчасно сплачує усі рахунки.
Як вже повідомляв «Антирейдер», конфлікт навколо приміщення виник після публічної критики дій міської влади з боку голови профспілки Лариси Канаровської. Вона, зокрема, повідомила громадськість про злісні порушення чиновниками фінансового розкладу медичної галузі на 2009 рік, катастрофічний стан київської медицини, хабарі та так звані благодійні внески, сплачувати які хворих примушує молода та «підприємлива» команда пана Черновецького.
IA Antiraider