antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Будівельники не повинні платити в міський бюджет?

03/10/08
Забудовники мають повне право не платити незаконні відрахування. Про це заявила голова Ради підприємців при Кабінеті міністрів Оксана Продан.

За її словами, дії представників міської влади, яка відмовляється виконувати постанови Кабміну про зменшення розміру відрахувань будівельників на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури й розміру новопобудованих приміщень, незаконні.

Будівельники мають право не робити передачу приміщень у розмірах, які перевищують задані в постанові. "Я призиваю всіх забудовників, яким місцева влада хоче "викрутити руки", звертатися в Раду підприємців з відповідними скаргами й заявами. Законодавство на їхній стороні, і віддавати майже половину новопобудованого житла вже ніхто не зобов"язаний. Ми, зі своєї сторони, будемо стежити за всіма порушеннями й приймемо всі необхідні міри", - відзначила Оксана Продан.

По переконанню голови Ради підприємців, зменшення розміру відрахувань і встановлення нормального механізму передачі житла може не тільки вивести будівельну галузь із нинішньої кризи, але й дозволить знизити ціни на житло, зробивши його більше доступним для людей.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: