antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Чечетов: ПР завтра виведе на вулиці Києва до 50 тисяч людей

02/04/09
Народний депутат від Партії регіонів Михайло ЧЕЧЕТОВ заявляє, що завтра Партія регіонів планує вивести на вулиці Києва для участі в акціях протесту десятки тисяч громадян.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні журналістам у Верховній Раді.

«Я не знаю точно, скільки людей завтра візьмуть участь в акціях протесту у Києві. Це будуть десятки тисяч, можливо, до 50 тисяч. Ми за це нікому не платимо…», - зазначив М.ЧЕЧЕТОВ.

Як повідомив заступник голови фракції Партії регіонів у ВР Олександр ЄФРЕМОВ, у Києві масові акції протесту пройдуть з 11.00 до 12.00 біля Верховної Ради, Секретаріату Президента, Кабінету міністрів, далі – з 13.00 мітингувальники зберуться на Майдані Незалежності і, за словами О.ЄФРЕМОВА, залишатимуться там, поки матимуть бажання висловлювати свої вимоги до діючої влади.

“Враховуючи те, що влада продовжує політику на доведення народу до злиднів і, як результат, доведення держави до банкрутства, ми проводимо цього тижня попереджувальну дводенну акцію”, - пояснив О.ЄФРЕМОВ.

У зв’язку з цим він знову оголосив вимогу Партії регіонів до Президента України Віктора ЮЩЕНКА подати у відставку і одночасно підписати указ про проведення дострокових виборів до Верховної Ради.

«Думаю, що такий розвиток подій, по-перше, заощадить кошти на проведення виборів, по-друге, це підтримають усі громадяни держави», - підсумував він.                             


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: