antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Через офшори цього року пройшли 3,63 мільярди

26/12/08
У 2008 році здійснені експортні операції через офшорні зони на суму 3,64 млрд грн. Для виявлення сумнівних фінансових операцій, а також для протидії відмиванню (легалізації) доходів, отриманих злочинним шляхом, Департаментом боротьби з відмиванням таких доходів постійно проводиться аналіз зовнішньоекономічних операцій, скоєних суб"єктами господарювання, у тому числі з використанням офшорних зон.
У результаті спостережень установлено, що з початку 2008 року 68 суб"єктів господарювання України (резиденти) здійснили імпортні операції через фірми, зареєстровані в офшорних зонах, на загальну суму в 64 млн грн. Основними постачальниками (імпортерами) продукції з офшорных зон виступають компанії Ліберії - на загальну суму 41,8 млн грн, Багамських островів - 7,65 млн грн; Белізу - 4,96 млн грн; Британських Віргінських островів - 2,78 млн грн, Бахрейну - 2,12 млн грн. Експортні операції через офшорні зони протягом року здійснювали 262 суб"єкта господарювання України на суму 3,64 млрд грн. Зокрема, найбільші обсяги експортованої продукції направлялися на адреси компаній, зареєстрованих в офшорних зонах Британських Віргінських островів - у розмірі 3,47 млрд грн; Гибралтару - 106,7 млн грн; Белізу - 25,7 млн грн; Багамських островів - 7 млн грн. Як свідчить аналіз копій вантажно-митних декларацій, частіше фактичним одержувачем - нерезидентом виступає країна, відмінна від тієї, з якою українським підприємством була укладена угода. В даний час в Україні особлива система оподатковування поширюється тільки на імпортні операції з офшорами. Відповідно до діючого законодавства, до складу валових витрат підприємств включається тільки 85% витрат на оплату товарів, робіт і послуг, імпортованих з офшорів.

Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: