antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Через офшори цього року пройшли 3,63 мільярди

26/12/08
У 2008 році здійснені експортні операції через офшорні зони на суму 3,64 млрд грн. Для виявлення сумнівних фінансових операцій, а також для протидії відмиванню (легалізації) доходів, отриманих злочинним шляхом, Департаментом боротьби з відмиванням таких доходів постійно проводиться аналіз зовнішньоекономічних операцій, скоєних суб"єктами господарювання, у тому числі з використанням офшорних зон.
У результаті спостережень установлено, що з початку 2008 року 68 суб"єктів господарювання України (резиденти) здійснили імпортні операції через фірми, зареєстровані в офшорних зонах, на загальну суму в 64 млн грн. Основними постачальниками (імпортерами) продукції з офшорных зон виступають компанії Ліберії - на загальну суму 41,8 млн грн, Багамських островів - 7,65 млн грн; Белізу - 4,96 млн грн; Британських Віргінських островів - 2,78 млн грн, Бахрейну - 2,12 млн грн. Експортні операції через офшорні зони протягом року здійснювали 262 суб"єкта господарювання України на суму 3,64 млрд грн. Зокрема, найбільші обсяги експортованої продукції направлялися на адреси компаній, зареєстрованих в офшорних зонах Британських Віргінських островів - у розмірі 3,47 млрд грн; Гибралтару - 106,7 млн грн; Белізу - 25,7 млн грн; Багамських островів - 7 млн грн. Як свідчить аналіз копій вантажно-митних декларацій, частіше фактичним одержувачем - нерезидентом виступає країна, відмінна від тієї, з якою українським підприємством була укладена угода. В даний час в Україні особлива система оподатковування поширюється тільки на імпортні операції з офшорами. Відповідно до діючого законодавства, до складу валових витрат підприємств включається тільки 85% витрат на оплату товарів, робіт і послуг, імпортованих з офшорів.

Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: