antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Черновецький каже, що крісло Президента його поки не приваблює

29/10/08
Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ, який збирається очолити блок свого імені на дострокових виборах до Верховної Ради, заявляє, що не веде ніяких переговорів ні з партією «Єдиний Центр», ні з Президентом Віктором ЮЩЕНКОМ у зв`язку з майбутніми виборами.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на брифінгу в мерії.

Так, відповідаючи на запитання, чи правда, що між його блоком і «Єдиним Центром» відбуваються переговори про спільну участь у виборах, Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ відповів одним словом: «Ні».

Водночас, за словами мера, він готовий блокуватися з усіма політичними силами, які проповідують християнські принципи, і головним критерієм для нього у виборі політичних партнерів є безпосередньо особа людини-політика, яка очолює політичну силу, і його політична платформа.

Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ також висловив думку, що бар`єр у три відсотки для проходження у Верховну Раду «дуже великий». Він пояснив, що через це багато політичних сил, які готові захищати інтереси України, залишаються невідомими для українців і не можуть впливати на ситуацію в країні.

Мер також повідомив, що, найімовірніше, його заступницю Ірену КІЛЬЧИЦЬКУ буде включено в список кандидатів у депутати його блоку на вибори до Верховної Ради. «Так, вона піде у Верховну Раду зі мною, якщо не народить одного-двох-трьох дітей. Я їй симпатизую. Вона професійна, глибоко порядна людина», - зазначив Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ.

Він також сказав, що його поки не приваблює посада Президента України.

Так, на запитання, скільки йому потрібно набрати на виборах до Верховної Ради для того, щоб «мітити» в Президенти України, Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ відповів: «Президентська влада сьогодні не така ефективна, не така чутлива для людей, як прем`єрська».


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: