" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Черновецький побудує будинки для бідних на зараженій ртуттю землі

09/03/10
На місці, де раніше знаходився хімічний завод "Радикал", київська влада вирішила спорудити кілька житлових будинків.

Про це повідомив начальник ГУ житлового забезпечення Михайло Голиця.

"Зараз ми розробляємо проект кількох багатоповерхових будинків у цьому районі", - сказав він.

Першу ділянку на перетині вулиць Лебедєва і Червоноткацької сесія Київради вже виділила. 65 депутатів проголосували за те, щоб передати її в постійне користування комунальному підприємству "Житлоінвестбуд-УКБ".

Представники опозиції вважають, що забудовники таку ділянку б не купили, оскільки не змогли б реалізувати там житло. Ймовірно, саме тому власті вирішили виділити її комунальному підприємству, яке побудує там безкоштовне житло для незахищених верств населення.

"На цій же сесії міськради було прийнято рішення про створення фонду соціального житла, будівництво для якого буде профінансовано з міського бюджету. Я не здивуюся, якщо більшість безкоштовних квартир опиняться саме на перетині вулиць Червоноткацької і Лебедєва", - сказав один із опозиційних депутатів.

Екологи впевнені, що життя в новозбудованих будинках буде вкрай небезпечним.

Директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко заявляє, що "життя в такому місці - це пряма дорога на кладовище". За його словами за токсичністю дану ділянку можна сміливо порівняти з епіцентром Чорнобильської зони.

Півстоліття хімічного виробництва так сильно забруднили ґрунт , що очистити його дуже складно і дорого. Коли перевіряли цей наділ, виявилось, що із 25 процедур очищення, рекомендованих Міністерством екології, було проведено не більше семи. Екологи стверджують, що в таких умовах жити там захоче тільки самогубець.


Джерело: ТСН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: