" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Черновецькому наказали звільнити ще одного чиновника

30/04/10
Віце-прем"єр Володимир Сівкович дав доручення Київській адміністрації звільнити чиновника КМДА Володимира Стороженка, який викинув у смітник мікрофон журналіста СТБ.

Про це він сказав у четвер на Міжвідомчої робочої групи з розв"язання нагальних проблем соціально-економічного розвитку Києва.

"Склалася така ситуація, що Київ нікому був непотрібен, була війна між президентом і прем"єром і Києвом фактично ніхто не переймався. Вони жили самі по собі. За цей період чиновники стали безкарними, стали маленькими князьками і фактично забули, що в кожного чиновника є присяга державного службовця", - сказав Сівкович.

Він пояснив, що присяга держслужбовця, так само важлива як присяга лікаря. Але у той час як присяга лікаря "дає можливість спасати людей, присяга державного службовця вбиває у людей віру у владу і віру в справедливість".

"У даному випадку засідання комісії, яке було по цьому чиновнику, по Стороженку, прийшла до висновку, що він порушив присягу державного службовця. Виходячи з цього я дав доручення КМДА звільнити цього чиновника з займаної посади", - підсумував Сівкович.

Він також відзначив, що, за результатами перевірки Головдержслужби, більше половини чиновників київської влади сьогодні займають свої посади з порушенням вимог законодавства.

"Відповідні висновки будуть зроблені", - підкреслив він.

Віце-прем"єр також повідомив, що на даний момент діяльність київської влади ретельно перевіряється і уже порушено рнизку кримінальних справ.


Джерело: Українська правда - Київ

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: